Skocz do zawartości

Ranking

 1. zajonc

  zajonc

  Użytkownik


  • Punkty

   8

  • Liczba zawartości

   919


 2. zekker

  zekker

  Użytkownik


  • Punkty

   7

  • Liczba zawartości

   6 630


 3. itr

  itr

  Użytkownik


  • Punkty

   6

  • Liczba zawartości

   3 625


 4. Carraluch

  Carraluch

  Użytkownik


  • Punkty

   5

  • Liczba zawartości

   244


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 02.10.2021 uwzględniając wszystkie działy

 1. Bo miałem chwilę zwątpienia: Srebrna Góra, trasa C, kawałek przed krzyżowaniem z F.
  7 punktów
 2. Bo apropo pomnika. Nie dla plusôw tylko dokumentalnie, stąd trzy; miasto Prudnik hala sportowa i tablica i pomnik przed odsłonięciem. Pan Stanisław Szozda:
  6 punktów
 3. Dzisiaj było tak, jak będzie tam, gdzie pojadą kiedyś bardzo grzeczni rowerzyści.
  5 punktów
 4. Bo Złota Polska Jesień się zaczęła
  4 punkty
 5. Bo po fajnym szuterku, to jak dzik w kukurydzę
  4 punkty
 6. Bo "kaczka dziwaczka" na łabędziu...
  4 punkty
 7. Dokładnie widok z Popowic na dolinę Popradu w kierunku Rytra.
  1 punkt
 8. Gwarantuję Ci, że prędkość uzależnia, wsiądziesz na szosę outdoor i ci się spodoba. Znam masę osób, która z mtb przesiadła się na road ale w drugą stronę żadnej😁 Druga sprawa, że sprzedać w razie potrzeby przyzwoity rower będzie łatwiej niż jakiegoś gruza A jeśli chcesz kupic rower stricte pod trenażer to możesz brać jakiś śmietnik za 1000 zł byleby korba i kaseta w dobrym stanie były, szosy do tego totalnie nie potrzebujesz
  1 punkt
 9. Ciężki okres dla bębenka to zima, gdy temperatura spada - smar gęstnieje i to praca w zimie jest wyznacznikiem tego, czy masz dobry smar czy nie. W najgorszym wypadku wręcz mechanizm zamarza, zapadki nie zazębiają i się nie da jechać a pierścienie nie dociskają się do siebie całą powierzchnią tylko końcówką ząbków a te się wyłamują. Jeśli jeździsz w zimie, to wtedy zajrzyj raz czy drugi.
  1 punkt
 10. "Gravel" to już w zasadzie pojęcie równoznaczne z "rower". Wszystko pojedzie po żwirowej drodze od Wigry 3 po Ukrainę. Dla mnie zawsze to będzie przełajka z luźniejszą geometrią i szerszymi gumami... Reszta tych rowerów? ok, niech się nazywa jak chce, skoro ktoś potrzebuje mieć tak nazwany rower.
  1 punkt
 11. jeśli będziesz się upierał na tarcze w tym budżecie to lżej nie będzie, te 9,5-10,5 to standard nawet u dużych producentów. Jeśli chcesz szosę to szukałbym fajnej używki na 11s napędzie, w miarę wysoki jesteś a mniej popularne rozmiary nie mają takiego zejścia więc jest pole do negocjacji. np. https://www.olx.pl/d/oferta/rower-szosowy-kolarka-szosa-rose-pro-sl-58cm-105-CID767-IDKqXKI.html#f1c0c16f2c Jeśli ma być to w jakikolwiek sposób rozwojowe to trzeba szukać czegoś na napędzie 11
  1 punkt
 12. 1 punkt
 13. Da się, ale potrzeba podkładki. Można też założyć 8 biegową, a używać tylko 7 z 7 biegową manetką.
  1 punkt
 14. Moja ulubiona nadmorska roślina - RABARBAR.
  1 punkt
 15. W DT stosuje się specjalny smar, w mojej ocenie jest on dość rzadki. Nie tak klejący i ciągnący jak zwykłe smary łożyskowe. Także posmaruj czymkolwiek, byle było czyste, suche i w miarę delikatnie. Chyba możesz nawet smar lekko rozcieńczyć olejem. Wargę tym samym. Oleju nie ma sensu tam lać. Olej się wydostanie ze środka i będzie 'wędrował' po korpusie, zrobi się cała okolica bębenka tłusta.
  1 punkt
 16. @wkg Niepotrzebnie zacząłeś pajacować. Bez odbioru
  1 punkt
 17. @wkg Nie Ty będziesz decydował o "sprawiedliwości" - na szczęście, bo z takim podejściem doszłoby tylko do eskalacji, albo samosądu, a podobno żyjemy w cywilizowanej części świata... Także daruj sobie tego typu uwagi.
  1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...