Skocz do zawartości

[2000-3000zł.] Budowa roweru pod budowę elektryka


Rekomendowane odpowiedzi

Czasem (ale rzadko) te podkładki są też nad mostkiem także można dać je na dół i jeszcze go podnieść. Ale w tym przypadku ratuje Cię tylko niższy mostek i jedna podkładka więcej albo mostek o większym wzniosie - podniesie Ci kierownicę wyżej.

Mostek wymienia się razem z całym widelcem i amortyzatorem?

 

Wysłane z Wielkiego Zderzacza Hadronów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę dać wyższy mostek i będę siedział bardziej wyprostowany? Większy ciężar oprze się na pośladkach?


Tam jutro jadę prawdopodobnie po rower. Mają ten Unibike z obecnego rocznika.

 

http://sklepprosport.pl/

 

Zerkniesz jeszcze tutaj? Może wpadnie Ci w oko coś innego? Lepszego? Bo widzę że ceny mają lepsze.


Rurę sterową w rowerze też się wymienia samą, bez wymiany połowy roweru? I można dać wyższą?

 

Co do latarki to czytałem na forum, piszą że świeci dobrze ale na niewielką odległość. Gdybym chciał coś na szosę co świeci dalej niż przed koło i pozwala bezpiecznie jechać 30-40km/h przy ciemnym wieczorze to też Convoy? Wyczytałem, że na długie światła polecane są Convoye S2, M1 i C8 - wszystkie z reflektorem OP. Prawda to? Tylko na forum dostanę te modele? Na allegro też widziałem, ale pytanie czy one są już "zrobione" tak jak powinny świecić czy są to surowe lampki do przerobienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz dać wyższy i ewentualnie troszkę krótszy mostek i będziesz siedział bardziej wyprostowany. 

 

 

 

Rurę sterową w rowerze też się wymienia samą, bez wymiany połowy roweru? I można dać wyższą?
 

Rurę sterową wymienia się albo razem z amortyzatorem albo w amortyzatorze, bo jest to do zrobienia. Ale jego wymiana tak czy inaczej to pierdoła, trzeba tylko odkręcić hamulec i kierownicę z całym osprzętem, 

 

Niestety innego Convoya nie używałem/nie widziałem wśród osób z którymi jeżdżę. Bardzo możliwe że są lepsze do szybkiej jazdy. Mi spokojnie do 30-35km/h wystarcza tryb 30%, na zjazdach przy wyższej prędkości przełączam na 100%. No i mam latarkę w najsłabszej wersji tj. 1A więc od tego też trochę zależy. Aczkolwiek myślę że jakiej byś nie wybrał z tej rodziny będziesz bardziej zadowolony niż z lampki za 200 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz dać wyższy i ewentualnie troszkę krótszy mostek i będziesz siedział bardziej wyprostowany.

 

Rurę sterową wymienia się albo razem z amortyzatorem albo w amortyzatorze, bo jest to do zrobienia. Ale jego wymiana tak czy inaczej to pierdoła, trzeba tylko odkręcić hamulec i kierownicę z całym osprzętem,

 

Niestety innego Convoya nie używałem/nie widziałem wśród osób z którymi jeżdżę. Bardzo możliwe że są lepsze do szybkiej jazdy. Mi spokojnie do 30-35km/h wystarcza tryb 30%, na zjazdach przy wyższej prędkości przełączam na 100%. No i mam latarkę w najsłabszej wersji tj. 1A więc od tego też trochę zależy. Aczkolwiek myślę że jakiej byś nie wybrał z tej rodziny będziesz bardziej zadowolony niż z lampki za 200 zł.

A patrzales może na ten sklep o którym Ci pisałem?

 

Wysłane z Wielkiego Zderzacza Hadronów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem ale strasznie upierdliwy w przeglądaniu bo zamiast podzielić rowery na typy to jest podział na roczniki. Przejrzę jak wrócę z pracy.

Rower dzisiaj zamówiony. Nie mieli opon ani chwytów ergo więc do piątku rower stoi u nich i czeka na części. Ostatecznie wywalczyłem u nich w pro sport cenę na Unibike Zethos z TEGO ROKU za 3000zł! A w Gdyni mieli zeszły rok za 3099 i nie chcieli już negocjować na niego ceny...

Więc chyba udał mi się zakup.

 

 

Wysłane z Wielkiego Zderzacza Hadronów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ergony nie są tanie ale ja bym szukał w okolicach 150 a nie 270 złotych.

 

Dostałem u nich Gianta za 100zł. ;)

 

Pogubiłem się w tych latarkach. Podobają mi się te Convoy-e S8 ale tam jest tyle sterowników, tyle możliwości optyki itp. że wysiadłem.

 

Podoba mi się rozkład światła jak na zdjęciu nr. 8 licząc od góry od lewej do prawej z optyką ref. OP.

 

Coś takiego wg Ciebie będzie ok?

 

http://allegro.pl/latarka-na-rower-convoy-s2-ogniwo-uchwyt-kolimat-i5815395775.html

 

Na forum swiatelka.pl chyba trzeba być zarejestrowanym by móc coś kupić?

post-199876-0-92750200-1472066735_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba być zarejestrowanym ale czasem osoby które "przerabiają" te lampki sprzedają np. na Allegro. 

 

Ale niestety więcej nie potrafię pomóc bo tyle co wyczytałem na forum, ja lampkę mam bezpośrednio z Chin. Tak jak wspomniałem na temat modeli innych niż S2+ też nic nie wiem :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba być zarejestrowanym ale czasem osoby które "przerabiają" te lampki sprzedają np. na Allegro.

 

Ale niestety więcej nie potrafię pomóc bo tyle co wyczytałem na forum, ja lampkę mam bezpośrednio z Chin. Tak jak wspomniałem na temat modeli innych niż S2+ też nic nie wiem :(

Dzięki wielkie za całą pomoc przy wyborze roweru oraz wszelkie informacje z tym związane.

Jeśli będę miał jeszcze jakieś pytania to wiem gdzie mogę uderzać :-)

Wszystkiego dobrego Mike Skywalker ;-)

 

Wysłane z Wielkiego Zderzacza Hadronów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...