Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy Paprykarz 2015 czyli Zlot Miłośników Wszelakiego Żelastwa


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Kłaniam,

 

No to tyk...

 

Projekt Stallovy Kalendarz Specjalny :)

 

1. Zdjęcia - żeby nie było, demokracją jest tu Prezes :P Czyli foty wybierze Prezesoska Komisja :) 

2. Żadnych imienin i takichtam gupot. Same numerki plus terminy stałe z cyklu Wielkanoc, 1 maja, 22 lipca i cotamjeszczebadź :D

3. Kalendarium ma zawierac terminy lub przybliżone terminy istotnych imprez rowerowych z cyklu Stallovy, Steeloween, SSEC... Wkład chetnych na kalendarium wskazany i mile widziany.

4. Jakoże ma to być specjalny i unikatowy kalendarz każdy zainteresowany nabyciem będzie mógł zgłosić daty osobiste. Ja na ten przykład zamiaruję dodać urodziny mojej Babci (Poważka) bo zawsze zapominam.

 

Jak dobrze pójdzie to w piatek będę miał wstepny koszt sztuki. Jakoże bedzie to raczej druk cyfrowy a nie sito ilość sztuk nie powinna mieś wpływu na koszt całkowity.

 

Druk pewnie odbedzie sie w Trójmieście, ale to jeszcze do potwierdzenia.

 

Dystrybucja ofkors w rękach Prezesa

 

Natenczas jak mi się zdawa mamy 4 zainteresowane osoby:

Koval

Thomasz

Prezes

Ivan

 

Any more for anymore?

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Zainteresowanie naściennikiem wyrazili dodatkowo:

 

Artoor

zeddead

 

Koval

Thomasz

Prezes

Ivan

 

Czyli aktualnie jest na 6 sztuk.

 

Wstępny koszt, przy zamówieniu 10 sztuk, bez kosztów wysyłki w Polszcze to jakieś 22 ziko za sztukę.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

... było trochę po drodze przeciwności ale w końcu Najszybszy z Szybkich, Strzała Północy, człowiek z Głową na karku może nacieszyć się nie tylko uściskiem prezesa, tytułem Strzały 2015, unikatowym pucharem ale też zwycięskim packmanem.
Takie foto przed chwilą dostałem od wspomnianego.

2.jpg

1.jpg

Jak widać: Najszybszy Człowiek Roku używa tylko najszybszych okularów :)
(wykonanych przez karły metodą laserową)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Sen jest zdecydowanie przereklamowany :P

 

Zdjęcia Prezesie, miałeś przejrzeć zdjecia sie przypominam...

 

Bo Białka we czwartek wieczorem powraca do Albionu i jesli faktycznie mamy poskładac ścianowisa na Mikowhy'a to trzebaby się ciutkę zorganizować :)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wiem, pamiętam.
Ale zrozum - za tydzień mam przedZimowy Zlot Glinu w Radomiu, kożuchy przygotować, kuboty umyć, Prezesowa specjalnie włosy tleni żeby jej nie poznali jak będzie podawała placki ziemniaczane...Czasu nie ma Panie, czasu...
A potem Mikołajkowy Zbiór Węgla w Katowicach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

na Paprykarzu też takie górki, piachy i wąskie kiszki?

Jak byś zobaczył co Głowa na CX'sie Gienka zjeżdżał  i z jaką prędkością po luźnych badylach/błocie/liściach i cholera wie czym jeszcze to takie wydmy nie robiły by wrażenia w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...