Skocz do zawartości

[Druciarstwo] Największe rowerowe druciarstwo


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Dokładnie to model Strobe. Nie widziałem nigdzie w sieci tych gumowych zamienników do tej lampki.

Nawet nie mam pewności, czy ją można w ogóle wydobyć z tej gumy.

Sama objemka jeszcze się nie rozerwała do końca, więc nic wiązać nie będę. Bardziej się boję, że gdzieś strzeli i już jej nie znajdę.

Stąd pytanie, czy uda się to jakoś uratować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, kto ma pomysł jak uratować tego Knog'a? Gumka się rozwarstwiła i chyba już długo nie pociągnie. :(

 

24zae1k.jpg

 

 

Witam, mam ten sam problem tyle, że w Knog 4 Blinder. U mnie wygląda to dokładnie tak samo jak u Ciebie! Jak Ci się to stało? Ja miałem nie wielką glebę dosłownie przy prędkości 10 km/h po prostu przewróciłem się na bok i tyle. Po kilku dniach od tego zdarzenia zauważyłem, że lampka ledwo się już trzyma wcześniej tego nie widziałem.

Próbowałem to skleić klejem a`la super glue ale oczywiście nic z tego. Może jakimś Loctite by dało radę, ale one są drogie.

Napisałem wczoraj maila do Knog-a czy da radę wymienić ten gumowy uchwyt, więc pewnie na dniach dostanę odpowiedź. U mnie wygląda to tak jakby cały tylny panel się zdejmowało razem z uchwytem, więc pewnie da radę go wymienić, pytanie tylko za ile?

Najgorsze jest to, że nie można mojej lampki zamontować na stałe, bo żeby naładować baterię przez USB to trzeba zdemontować całą lampkę z roweru i podłączyć do kompa. Ostatnio przymocowałem ją do sztycy trytką czarną, i nawet się trzymała lepiej niż na tej gumie, ale kiepsko to wygląda, poza tym co jakiś czas i tak trzeba trytkę uciąć, żeby naładować baterię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

U mnie wygląda to dokładnie tak samo jak u Ciebie! Jak Ci się to stało?


Dokładnie to nie wiem gdzie i jak, ale podejrzewam, że w trakcie jakiejś wyprawy, gdzie trochę nią żonglowałem ze względu na rozmieszczenie toreb. Pamiętam, że raz trochę na siłę naciągałem ją nawet na kask, więc może wtedy.
Jak Ci już odpiszą z Knog'a, to proszę daj znać na PW jaka była odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że nie można mojej lampki zamontować na stałe, bo żeby naładować baterię przez USB to trzeba zdemontować całą lampkę z roweru i podłączyć do kompa. Ostatnio przymocowałem ją do sztycy trytką czarną, i nawet się trzymała lepiej niż na tej gumie, ale kiepsko to wygląda, poza tym co jakiś czas i tak trzeba trytkę uciąć, żeby naładować baterię.

 A jaki problem w kupieniu przewodu USB z 2m długości i podpięcie pod zwykłą ładowarkę telefoniczną? Ja tak córce ładuję już dawno. Jakoś nie chce mi się za każdym razem ściągać lampek tylko po to żeby je naładować.

Wolę podłączyć do gniazdka i mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CHUDY150 Moja lampka jest ładowana od tyłu, ma gniazdo ładowania na tylnej ściance, tej która przylega do sztycy, więc niby jak mam ją naładować bez ściągnięcia jej?

 

Zobacz, gniazdo otwarte żeby naładować i zamknięte gotowe do zamontowania na sztycę.

 

Knog_KBL411-sup.jpg

Edytowane przez SovaLTD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...