Skocz do zawartości

[Druciarstwo] Największe rowerowe druciarstwo


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Kłaniam,

 

I ponownie wtórne wykorzystanie elementów rowerowych do uzytku codziennego.

 

Zerwne dyndasy w suwakach od opakowki namiotu? Noć-problema...

 

P9050027.JPG

 

P9050029.JPG

 

Kolejna sprawa to rzecz lokalnie-specyficzna w JuKejowie. Wszystkie światła w kiblach i łazienkach na cholerne sznureczki. Co zatem uczynić jak porcelanową lub plasticzana gałkę szlag trafi?

 

15188686435_e2ce4e7a40_z.jpg15002109658_a8460a0a45_z.jpg

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem zmienić zębatkę w singlu, ale nie chciało mi się jechać do sklepu rowerowego..


IMG_20140911_121721.jpg

ze starej zębatki wyciąłem koronki i zostawiłem sam okrąg z ząbkami, wziąłem inną zębatkę, która nie miała tych zębów i przyspawałem jedno do drugiego.

Tutaj po wstępnym szlifowaniu nadmiaru materiału

IMG_20140911_122336.jpg

 

IMG_20140911_122350.jpg

 

Przymiarka

IMG_20140911_123213.jpg

 

Po wypiaskowaniu

IMG_20140911_124022.jpg
IMG_20140911_124027.jpg

 

i po ocynkowaniu

IMG_20140911_132945.jpg

IMG_20140911_132949.jpg

 

Już na piaście 

IMG_20140911_133200.jpg

 

IMG_20140911_133721.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale nie chciało mi się jechać do sklepu rowerowego

 

Nie kumam ... mam za ciasny mózg na to ... wyciąć, przyciąć, pospawać, wyszlifować, OCYNKOWAĆ  a na sam koniec ...

 

 

 

ten rower ma być tylko do pokonania pięcio kilometrowej trasy dwa razy w tygodniu.

 

Dla mnie to ten "pomysł" powinien się pojawić w temacie z absurdami ...

 

Jak robisz druciarstwo i po pospawaniu szlifniesz to tylko po to żeby pasowało ... a tu mamy nieproporcjonalny nakład pracy do uzyskanego efektu ...

Do sklepu ci się nie chciało ale ulepić takiego gluta do tego z taka dokumentacje zdjęciową już owszem ... nie kumam .

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko jakie ciśnienie.. Do najbliższego sklepu rowerowego mam 20km, cięciem i spawaniem stali zajmuje się na codzień. Całość zajęła max 8 minut wiec nie przesadzaj z tym nakładem pracy, skoro wszystko miałem pod ręką to czemu nie? Po za tym, lubię majsterkować i wolę coś zrobić samemu nuż po prostu kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie że ciśnienie ale dla mnie to sztuka dla sztuki i zaistnienia na forum ... 8 min :D NIE WIE RZE ...

Tak jak kolega @@MikeSkywalker, wspomniał ... druciarstwo kończy się na "przyspawałem" ... a na forum trafia tylko produkt finalny czyli fota zębatki zamontowanej w rowerze :).

 

Ponadto 20 km dla kogoś kto jest zarejestrowany na forum bo lubi rowerowanie to idealny pretekst aby wskoczyć na rumaka i poturlać się po zębatkę do sklepu...

 

Pozdro  

Edytowane przez rzezniol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam od razu "hejtujecie" ... wyrażamy swoją opinię, która nie zawsze musi się podobać autorowi "dzieła" ...

Jest też coś takiego jak rzeczowa krytyka ... a taka zębatka to przerost formy nad treścią, która kieruje pomysł w stronę absurdu a nie "druciarstwa".

 

Tylko tyle i aż tyle ... i żadne "hejtowanie".

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że tym "dziełem" narobie małe zamieszanie.. Proszę juz o koniec rozmowy na ten temat, nie sądziłem, że ktoś może to odebrać to jako "lans", według mnie jest to śmieszne. Nie biorę tego takimi kategoriami. Zrobiłem według mnie druciarstwo, więc je tu wstawiłem, i to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...