Skocz do zawartości

[forum] Czy wam tez chodzi jak krew z nosa?


Artro

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, sluchajcie nie wiem co zrobiliscie z tym forum, ale zabiliscie je... :)

Wczytuje mi sie pol godziny DOSLOWNIE!

Co prawda nie wystepuje ten glupi blad 503 czy jakis tam, ale tak sie nie da przegladac forum!

 

Zrobcie cos z tym, nie wiem przywróćcie ustawienia z przed update'u, niech ta zasrana szukajka nie chodzi poprawnie ale niech to forum chodzi plynnie do diaska!! :)

Nie wiem czy inni tez tak maja, ale ja juz nie mam cierpliwosci a to jest ostateczny akt rozpaczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieciu walcz dalej! :rolleyes: Cale forum na Ciebie liczy!

Nawrotek nie wazne co zrobili, wazne zeby to naprawili :P

I rada na przyszlosc do adminow: Nigdy nie wchodzcie na redtuba jak macie konto admina, bo posciagacie nam wirusow i bynajmniej nie beda to wirusy weneryczne :P

 

Słowo od autora:

:thumbsup:

 

Pozdrawiam,

Artro

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum chodzi koszmarnie - ale piszę też z innego powodu ponieważ napisałem posta w temacie http://www.forumrowerowe.org/index.php?showtopic=46387 - ale na ogólnej liście temat nie został odświeżony - dopiero jak wejdzie się do tematu to widać mojego posta. Proszę o usunięcie tego błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly czas jest b wolno, np podglad tego postu 35 sek, czasami trwa to wiecznosc, to samo z zatwierdzeniem postu i jego pozniejsza edycja, wczoraj po probach dodania odpowiedzi wynik byl, jak to w ostatnich dniach czesto bywa 2,3 razy ta sama tresc, proba edycji i skorygowania postu..... mozesz zgadnac...czas edycji skonczony

jest to b frustrujace ale mam nadzieje ze jakos damy (dasz) rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...