Skocz do zawartości

[Nagroda] W zawodach, Rzeczowa czy Pieniężna ?


Nagroda  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kasa Vs Sprz?t

    • Sprz?t
      22
    • Kasa
      65


Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki o czym wy mówicie, w polsce przecież nie ma nagród...TO SĄ UPOMINKI! Ile razy w tym sezonie byłem na pudle i ani razu nie miałem niczego co by mi się przydało, albo było bardziej wartościowe niż 50zł... Zazwyczaj są to jakieś pierdoły 30zł + połowa reklamówka ulotek... Tylko jeden jedyny raz wygrałem plecak z adasia warty ~130zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki o czym wy mówicie, w polsce przecież nie ma nagród...TO SĄ UPOMINKI! Ile razy w tym sezonie byłem na pudle i ani razu nie miałem niczego co by mi się przydało, albo było bardziej wartościowe niż 50zł... Zazwyczaj są to jakieś pierdoły 30zł + połowa reklamówka ulotek... Tylko jeden jedyny raz wygrałem plecak z adasia warty ~130zł ;)

 

To przyjezdzaj na puchar tarnowa mtb, przynajmniej w pierwszej edycji jak sponsorem jest kelly's to daja nagrody za okolo 200 zl (osprzet xt + jeszcze jakies drobne rzeczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to kasa, bo co komus po reklamowce srednich czesci rowerowych czy opon druciakow. Jezeli chodzi o nagrody rzeczowe, to raczej trzeba wyczaic dobrze sponsorowany lokalny maraton ;). Na Michalkach w tym roku bylo calkiem sporo dobrych bagaznikow rowerowych Thule czy trenazerow Kettlera ;). Ale w duzych cyklach maratonow raczej kasa, choc z tego co widzialem, to nagrody czesto z trudem pokrywaja koszty paliwa za dojazd na JEDNA impreze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie duch sportowej rywalizacji

chcecie kasy to idźcie do pracy

dopóki nagrody będa upominkami , symbolicznymi medalami to będzie gra fair , radość z wygranej, sportowa atmosfera

wejdzie w grę kasa , to na starcie pojawią różnej maści przecinaki, w czasie zawodów różne numery , po zawodach protesty

głosuję na :

puchary, medale, symboliczne upominki z tematu rowerowego, torba reklamówek sponsorów

dlaczego ?

w Połczynie Zdroju chcieli się popisać i wystawili za I m-ce 5 tys, przyjechała ekipa profi kasę zgarnęła, a amatorom zostały i tak puchary, medale, symboliczne upominki z tematu rowerowego, torba reklamówek sponsorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba od razu 5k na nagrodę, zresztą podajesz skrajny przypadek a nie oto chodzi

jeśli ma być równowartość nagród "rzeczowych" jestem jak najbardziej za, medale zostają dla potomków :D

Ile razy w roku możesz wyjechać na zawody nie pracując ?

Każdy musi mieć kasę a czy pracuje czy jest na utrzymaniu rodziców to nie ma już znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to zależy.

Jeśli budżet jest ograniczony (np. nagroda za pierwsze miejsce o wartości 100 zł), to lepszym pomysłem moim zdaniem byłby jakiś rowerowy upominek.

Natomiast przy większej kasie, chyba jednak lepszym pomysłem będą pieniądze.

Można też pójść na kompromis i dogadać się z jakimś sklepem (najlepiej internetowym) i zamiast pieniędzy podarować bon na zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po czeku, bon byłby najlepszym sposobem na nagrodę

otrzymując upominek jesteś na siłę uszczęśliwiony i jak napisał Omen później bujasz się z nim na allegro,

sprzedając go za połowę wartości

a tak w przypadku bonu do wyboru do koloru :D nie mniej jednak to i tak bon=kasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...