Skocz do zawartości

[bot] google bot


DuzyMarek

Rekomendowane odpowiedzi

Ykhm uwaga techniczna, nie bić, można skasować :P..

http://www.forumrowerowe.org/index.php?sho...5984&st=260

Widzicie to tak, jak ja? Googiel jest na dole strony (w tym momencie) - pod 2 postem.

 

PS: Tajna informacja - sądzę, że Mieciowi chodziło o kombinację cyfr 666, ale dawno nie poprawiał licznika i przybyło :P

Uhh, teraz to już nie żyję..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, syfiasto to wygląda ale narzekać nie będę.. Przyzwyczaimy się, a skoro jakieś grosze z tego są to czemu by nie zostawić tego w spokoju. Prrzynajmniej tylko jedna reklama jest i to zawsze w tym samym miejscu - także powodów do narzekań nie ma. Tyle samo postów się wyswietla na stronie co przedtem... Mi to nie przeszkadza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam to za bardzo nie przeszkadza (przyzwyczaiłem się szybciej niż myślałem :P ), ale zapytam w jaki dokładnie sposób wspomaga to forum? Trzeba kliknąć i wtedy leci kaska, czy po prostu wystarczy otworzyć jakiś temat?

 

Bo jak to pierwsze, to będę klikał, choćby nawet niczego nie szukając :)

 

PS. A tak trochę OT - chciałem wczoraj znaleźć jednego użytkownika. Ich lista była kiedyś na dole strony, pod listą aktywnych (wymienione grupy: Admin, Elita itp.), ale teraz tego nie ma... Parę dni temu szukałem Ogóra i znalazłem. A wczoraj/dziś nic. Coś się stało chwilowo z listą czy już tak będzie na stałe? :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo przepraszam - (s)explorera :P używałem bardzo długo starszej wersji (tej starszej wyglądem i funkcjami, system: XP), nowa niestety ma masę skrótów klawiaturowych które upośledzają pisanie :)

 

Na Forum jestem teraz tylko na MoeZylly :down: ale strony typu allegro/ebay/velo/cokolwiek innego otwieram przez IE, bo MojaZilla :P czasami robi mi krzaczki i np. nie otwiera grafiki. B)

 

PS. Listy userów nadal nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też wiek się nie wyświetla.

 

Mieciu, a czy Tobie pasuje to co się dzieje w dzisiejszym świecie? Wszędzie ograniczają swowode, coś narzucają. Nie obejrzysz w TV filmu bo co 15 min reklamy, na dworcu PKP musisz słuchać reklame, wszędzie mnóstwo makulatury typu ulotki.

Chcę przeglądać galerie zdjęć w pewnym serwisie to bez programu blokującego reklamy flash (zasłania całe foto i nie wiać X do wyłączania) coś mnie trafia.

Rozumiem, $ na forum potrzebna, ale nie ma innych metod? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robo, to forum długo sie broniło przed tym, aby na nim zagościły tego typu boty. nie chcesz czytać, to sobie przewiń tą reklamę i będzie spokój. zauważ, że na forum nie ma wyskakujących reklam, reklam z irytującym dźwiękiem oraz nie ma reklam z boku forum (które ograniczają powierzchnię użytkową), więc nie narzekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robo nie narzekaj już... nie raz to forum Ci pomogło w czymś a przeżywasz to jak mrówka okres ;D Wyluzuj.. mnie to w ogóle nie przeszkadza.. i cieszę się że jest tylko to aniżeli miało by być to co powiedział Ślawus.

Co do wieku to mi się wyświetla.. no i używam FF :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...