Skocz do zawartości

[siodło] jakiego używacie ?


Marjucha

Rekomendowane odpowiedzi

mój skn oddał ducha, pękł i tyle chyba nie wróce więcej do tego siodła, teraz zastanawiam się nad slr lub slk i nie wiem które wziąć :029: poczekam oczywiście do przełomu roku może jakieś cenowe hity będą... według was lepsze są z "gel flow" czy zwykłe? i na mtb - maraton- czasami szosa - max 150km jakie polecacie? kurde tyle się wytrzymało na skn to myśle że slr też da rade... sam nie wiem juz, bardziej widzi mi się slk ale trochę mógłby być tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Kolejne siodełko sprawdzone SELLE ITALIA flite gel flow.Założone w kolarce ,przy dobrej wkładce w spodenkach siodełko dość wygodne .Siodełko waży około 260 gr ,ale na super lekkim mi nie zależało ,jakby nie było na szosie ,przynajmniej ja to 99 % siedzę na zadzie.Także to siodełko na szosę nadaje sie jak najbardziej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specialized alias 143. twarde, ale ksztalt swietny i zero problemow z dretwiejacym kroczem. polecam. nie wiem, ile wazy, bo nie to w przypadku siodla nie interesuje, ale sadze, ze jest w miare lekkie, bo ma malo wysciolki i drazone, tytanowe prety.

 

piszcie tez, czy siodla wam trzeszcza! mialem zakladac osobny temat, ale w sumie mozna to zalatwic tutaj. zastanawia mnie ta sprawa, bo mialem w zyciu "kilka" siodelek i wszystkie trzeszczaly. a znam ludzi, ktorym nie trzeszcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specialized Rival 143mm. Mało się u nas w Polsce o tym siodełku mówi.

Ja niedawno promocyjnie wyhaczyłem je za 159zł w Ski Teamie.

 

Cóż można powiedzieć. Idealne siodełko na dłuższe wypady! Technologia Body Geometry gwarantuje niesamowity komfort i dotlenienie mięśni nóg. Zero ucisku. Nie ma mowy o cierpnięciu kończyn. Wsiadasz i ... zapominasz o siodełku. Genialne!

 

Ma dwie wady. Jedna to cena (normalnie na allegro 199zł) druga to waga. Nie nadaje się do XC, gdzie liczy się każdy gram. Na maratony idealne, bo zadbają o wygodę i dotlenienie mięśni.

 

masa - 290g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selle Italia Signo Gel Flow :)

 

Super się jeździ, ale na początku trzeba się do niego przyzwyczaić. Bez wkładki da się jeździć, bez nikaki :P, ale po 50km tyłek boli przez 2 dni (tzn. tylko podczas jazdy!! :D).

 

Niby 230g, ale nie ważyłem, żeby sprawdzić czy to rzeczywiście prawda. Ale jest lekkie :). Wygląd zaś powalający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wymieniłem oryginalne ze scotta scale na Selle Italia Flite Classic Gel Flow. Mimo że jest twardsze od poprzedniego to wg mnie jest wygodniejsze, przede wszystkim ma dziurę dzięki której krążenie w kroczu jest lepsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...