Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego- reaktywacja cz. 3


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zrobiłem 235 km, Tychy - Częstochowa, Częstochowa - Tychy. Gdyby nie pech to dokręciłbym do 250 km... Więcej jest w temacie o wycieczce do Częstochowy.

 

Aha! Kask uratował mi łeb, bo tak to mogłoby być ze mną krucho, jest teraz lekko wgnieciony...

 

Tak że kaski na głowy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psy srają na trawnikach , a buty SPD znakomicie to gówno łapią

w zafajdanych butach wracam do domu , grzeczne przepraszam do pani nadzorującej pieska , a ona : można jechac ulicą , az sie we mnie zagotowało : a twój pies nie musi srac na chodniku

gdybym miał telefon do SM to niezła draka mogłaby sie rozwinąć

stara szprycha i szczoteczka do zębów , odkażanie domestosem , mycie pedałów

uff śmierdząca sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja reanimuje rower po rzeźni na maratonie w Komanczy. ehh cale okablowanie do wymiany na nowe [linki, pancerze, koncowki] serwis suportu bedzie trzeba zrobic, czyszczenie manetek od srodka, regulacje przerzutek, nowe klocki hamulcowe kupic, nowy zacisk sztycy kupic, nowa owijke zalozyc, hak wyprostowac, wyczyscic i przesmarowac stery...

 

tyle zostalo z moich klockow:

53094ec58c3549fcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilku troche pracy Ciebie czeka :) ja na razie z rowerowych nic nie zrobiłem ale chyba wreszcie wybrałem aparacik :) musze tylko kupić. Wybrałem Canona A570 IS według mnie będe z niego zadowolony. I jeszcze ostatnia najważniejsza chyba dzisiaj rzecz. Wreszcie mi sie udało dostać moją ukochaną koszulke Northwave hearta w moim rozmiarze i kolorze pasującym od Spidera naprawde polecam. Wszystko załatwione teraz tylko czekać na wysyłkę od niego. DZIĘKI SPIDER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na solarium już nie idziesz ? xD ;)

 

Masz odpowiedz pod swoim postem :)B)

 

psy srają na trawnikach

cóż za słownictwo :P

Wiesz Jurasek gdybyś przerzucił się na drogę to tam tez by zaczeły srać , nie znasz dnia ani godziny kiedy zaatakuje cie klocek :)

 

Wilku to są klocki z SD-7 ??

 

P.S

Czyszczenie bika prawie skończone zostało tylko nasmarować łancuch i umyć koła ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...