Skocz do zawartości

[znani ....] Na rowerach !


Rekomendowane odpowiedzi

A Hilton po co sie nia interesowac??? Pod giwont to conajmniej wyjezdzałą majac taki bieg...

Ale po co ona sabie kupiła tego speca??? A jesli chce dbac o swoj wyglad w prasie i tv na zdjeciach to zdjela by ten super odblask z kiery.... LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nijakiej Paris, ta osóbka jest znana głównie z tego że jest znana

ja jej na przykład wcześniej nie znałem... może coś mi się obiło o uszy.. ale nieważne... Te foty to raczej sesja fotograficzna... jedyne co mogę od siebie powiedzieć to: "nice bike"

 

pzdr

 

PS to że nie wytłumaczyli jej jak ma siedzieć i trzymać nogi na pedałach to inna sprawa... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspominał coś o Bushu, że ciekawe czy potrafi naprawdę jeździć. Owszem potrafi.

 

Co jakiś czas pokazują jego zdjęcia z porysowaną gębą po glebie w górach skalistych albo nieco śmieszniejsze ńjusy jak ten:

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,2808283.html

 

Jeździł też rzeczywiście z Armstrongiem po swoim rancho.

 

 

A tu zdjęcie z mojego ulubionwgo czasopisma, nie przedstawia wprawdzie prezydenta USA ale też znaną i nieco atrakcyjniejszą osobę :blink:

 

http://www.plotek.pl/plotek/1,78646,4108348.html

 

 

Pozdrawiam

Jacuń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj w Wiadomościach o 19:30 na TVP1 pokazywali ochronę ważnych osób w państwach. Był Bush i mówili, że kiedy uprawia jogging (czy jak to się tam pisze :) ), ochrona biega z nim, a gdy jeździ na rowerze, to ochroniarze jeżdżą również z nim także na rowerach :)

Także to prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jeśli miałbym wybierać: paris/spec wybrałbym speca. bo różowe wstawki na ramie można zamalować, a Paris nie ważne jak pomalowana nigdy mi się nie podobała :PPP

 

tak poza tym co mnie obchodzi kto na czym jeździ? dobrze że kupują rowerki bo wspierają producentów rowerków i tym samym przyczyniają się do zbicia cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia David'a Beckham'a na kolarzówce. Strój, odpowiedni rower, to się nazywa zaangażowanie. Pozdrawiam !

 

 

Zaangarzowanie?

Raczej cos w stylu "mam kase i moge sobie na to pozwolic" :)

Gdybym ja mial tyle co on to tez bym sobie jakas fajna szose kupil i stroj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...