Skocz do zawartości

[2022] Oxfeld - nowa marka


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Obecnie rynek rowerowy jest trapiony przez wydłużające się (i niepewne) terminy dostaw, więc posiadanie własnej marki pozwala się w dużej mierze od tej niepewności uwolnić.

No ciekaw jestem jak uwolnią się od oczekiwania na komponenty Shimano :D

I jak wyżej - kolejna tania marka, która niczym nie powala. Jakoś ciężko mi uwierzyć że ramy czy koła produkują w Polsce, bo ceny mają mówiąc delikatnie mocno atrakcyjne - a wtedy każda złotówka przycięta na komponentach z Chin się liczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla przeciętnego Kowalskiego. Jest wszystko czym jest typowo zainteresowany, jest atrakcyjna cena i tyle. Czy to zażre to inna sprawa. Rowerowy entuzjasta nie ma tu czego szukać, ale też nie sensu żeby to komentować i rozbierać na czynniki pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trekking na v brejkach 3x8

Górskie na Mt 200 i też trójblacie

Ramy pewnie w hurcie kosztują 50 ojro, grupa 50 ojro i reszta kolejne 50, co daje 150 ojro za cały rower, zarobek jest godny pochwały.

Materiał jest sponsorowany. Nic nie wnosi, tylko tyle że pojawiły się nowe kasztany.

  • +1 pomógł 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MikeSkywalker napisał:

Zapytałem o szprychy w kołach. Dostałem odpowiedź że są aluminiowe. Także nie dość że tanio to jeszcze i lekko :D

No i nie zardzewieją, tak jak to bywa ze stalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wynaleźć koło na nowo (byle 29"):

Cytat

Zalety kół 29cali, dlaczego ten rower jest właśnie dla Ciebie!     

Koła 29 cali mają szybsze przyspieszenie, są bardziej wydajne na dłuższych trasach.    

Dzięki większej powierzchni styku z nawierzchnią, posiadają większą przyczepność w jeździe pod górę    

Wydajniejsze w hamowaniu oraz pokonywaniu zakrętów.    

Producenci kół 29 cali zapewniają że będą one tak samo zwrotne i łatwe w manewrowaniu jak koła 27,5cali.    

Koła 29 cali to idealny wybór do pokonywania długich dystansów.

Szybkie z góry, przyczepne pod górę. Chciałbym takie mieć a nie jakieś takie jak mam teraz 🤣

Nadają się tylko do stania 😂

Edytowane przez spidelli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...