Skocz do zawartości

[Napęd] Shimano Sora R3400 - kompletna grupa i inne części do szosy


Fludi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na sprzedaż kompletną grupę Shimano Sora z serii R3400

W skład kompletu wchodzą następujące elementy:
- korba 50/34
- przerzutka przednia, obejma 31,8
- przerzutka tylna SS
- kaseta 11-28 (o ile dobrze pamiętam takie jest stopniowanie)
- klamkomanetki
- hamulec przedni
- hamulec tylni
- łożyska suportu

Napęd ma jakieś 5k km przebiegu, ale jak widać na zdjęciach, nie jest jakoś szczególnie zniszczony, bardziej brudny jest tak naprawdę. Wymieniam go ze względu na przejście na 2x11, bo brakuje mnie stopniowania.

Jeśli chodzi o hamulce mam na myśli wyłącznie, zaciski, ale jak ktoś by chciał mieć również klocki, to mogę za dodatkowe 50zł sprzedać je z zestawem prawie nowych klocków Accent AC-300 (jakieś 300km przebiegu, widać je na zdjęciach, są założone do zacisków).

Ponadto jeśli szukasz jeszcze innych części do szosy, to mogę z tym napędem (bądź też osobno) sprzedać widoczne na zdjęciach:
kierownicę Specialized 44cm, wraz z białą owijką oraz mostkiem Ritchey 110m +180zł
kompletne koła, stockowe z Kellys Arc, na piastach Shimano Tiagra HB / FH-4500, obręcz Kellys Spark 622x14 32H, opony Michelin Dynamic 700x23C,  szprychy stockowe, zaciski Shimano Tiagra, 260zł
Tylne koło ma skazę/wgniecenie z lewej strony, które powstało na skutek ześlizgnięcia się koła w dziurę w drodze, jest to wyłącznie z tej jednej strony. Jeździłem z tym wcześniej przez dłuższy czas i w żaden sposób to nie przeszkadzało w hamowaniu, ani jest odczuwalne jadąc, koło nie ma bicia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam, gdzieś mnie to umknęło, za kompletną grupę chciałbym dostać 850zł.
Poniżej zdjęcie samego napędu, natomiast więcej zdjęć można również znaleźć w moim ogłoszeniu na OLX.

https://www.olx.pl/d/oferta/shimano-sora-r3400-kompletna-grupa-CID767-IDOCJV4.html

20211225_163156.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...