Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.03.2020 o 23:12, MaxCava napisał:

Ciekawe jak działa ta przerzutka sterowana hydraulicznie... Chciałbym zobaczyć pod własnym palcem.

Lepiej niż wszystko inne (lekkość uruchamiania dźwigni manetki jest niezwykła), ale serwis jest upierdliwy. To już nie wymiana linki czy naładowanie baterii. 
Za jakiś czas będę mógł napisać coś więcej o Acrosie i Rotorze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wkg coś ostatnio jesteś przewrażliwiony...,nie oceniam nikogo,  mem śmieszny z pomysłem z Matrixem i tyle.

Co do "poczuć czy żyję " to przez ostatnie 18 lat mógłbym Ciebie czy każdego zdrowego człowieka trochę zaskoczyć i zasmucić.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kemusi napisał:

Kretyni !

 

E tam... Patrząc na tego niebieskiego Land rovera przypomina mi się jak z kuzynem u prapabci zmajstrowaliśmy z części Żuka, zawieszenia trabanta i kilku innych pojazdów pojazd ala dzisiejsze 4x4 plażowce ( rama i klatka z rur odwiertowych - nie do ruszenia ). Łąki i lasy były nasze. Łezka się zakręciła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kemusi Nie lubię takich punkowych klimatów jak oprawa tego filmu, ale te błotniste traski mi się spodobały. Właśnie na podobnych ślizgawkach odkryłem, że prawdziwe "flow" to nie prędkość ani płynność przejazdu, tylko przekroczenie granicy zaufania do sprzętu i spisanie się na jego łaskę. Fajne emocje targają człowiekiem po tym jak już się pogodził ze zbliżającą się glebą, a sprzęt go wyciąga mimo paniki i pełnego pampersa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Brombosz napisał:

@Kemusi Nie lubię takich punkowych klimatów jak oprawa tego filmu, ale te błotniste traski mi się spodobały. Właśnie na podobnych ślizgawkach odkryłem, że prawdziwe "flow" to nie prędkość ani płynność przejazdu, tylko przekroczenie granicy zaufania do sprzętu i spisanie się na jego łaskę. Fajne emocje targają człowiekiem po tym jak już się pogodził ze zbliżającą się glebą, a sprzęt go wyciąga mimo paniki i pełnego pampersa. 

Odpowiedź godna Starego Grzyba co nie lubi punkowych klimatów!!!! ;) 

 

9 godzin temu, Kemusi napisał:

Kretyni !

No a jak :D jeśli chodzi o filmiki MTB to milion razy bardziej wolę te od Fajf'o'kloków niż amerykańsko-kanadyjskie pseudo superprodukcje, gdzie każdy zakręt jest w slo-mo i wszystko jest "sick and gnar" i jeszcze "shred" na dodatek.

Tu macie jeszcze dwa z serii angielskiego placka: 

 

 

A po placku wiadomo - herbatka i ciastko ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...