Skocz do zawartości

[Dirt] Najlepszy rower Dirt do 1500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie co do roweru Dirt do 1500 zł. Będzie to mój pierwszy tego typu rower. Widziałem sporo rowerów tego typu bez przerzutek. Ja wolałbym jednak z przerzutkami i dwoma hamulcami. Mam jeszcze pytanie co do rozmiaru ramy i kół. (176 cm wzrostu). Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widziałem sporo rowerów tego typu bez przerzutek. Ja wolałbym jednak z przerzutkami i dwoma hamulcami. Mam jeszcze pytanie co do rozmiaru ramy i kół

Niech zgadnę - widziałeś takie coś i się spodobał wygląd, wyobrażasz sobie że po kupnie też będziesz robił na tym takie rzeczy jak ludzie na filmikach z yt, ale tak naprawdę to ma być rower do codziennej jazdy, szlajania się po okolicy, itp. i tak naprawdę do tego w 99% będzie służył :) Czy gdzieś się pomyliłem? Kolejny "młody gniewny" z pomysłem na wakacje typu "hardkorowy rower"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2021 o 07:51, m0d napisał:

Niech zgadnę - widziałeś takie coś i się spodobał wygląd, wyobrażasz sobie że po kupnie też będziesz robił na tym takie rzeczy jak ludzie na filmikach z yt, ale tak naprawdę to ma być rower do codziennej jazdy, szlajania się po okolicy, itp. i tak naprawdę do tego w 99% będzie służył :) Czy gdzieś się pomyliłem? Kolejny "młody gniewny" z pomysłem na wakacje typu "hardkorowy rower"?

ale po co tak od razu na niego najeżdżać,  wystarczy wytłumaczyć ze rowery dirt są tak specjalnie zbudowane żeby można było na nich robić różne sztuczki i skakać po parkach do dirt jumpu, i jesli szuka roweru z dwoma hamulcami i przerzutkami do takiej normalnej luźnej jazdy to rower typu dirt nie będzie dla niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...