Skocz do zawartości
Ntkgzd

[Licznik] Licznik i funkcja badania mocy

Rekomendowane odpowiedzi

arturooo3
Napisano (edytowane)

Favero Assioma Uno

Garmin Speed Sensora 2 jak przyszedł w bundle-u rok temu też myłem nie raz, nic mu nie jest a baterii od roku nie wymieniałem.

Edytowane przez arturooo3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wkg
Teraz, arturooo3 napisał:

Favero Assioma Uno

Ale to na jedną stronę jest ? 

Ja chciałbym mieć dwustronny ale jak patrzę na moje pedały poobijane, zmasakrowane to długo by chyba w CX nie pożył :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arturooo3
Napisano (edytowane)

Tak, to jednostronny - jest też odmiana dwustronna za 3000zł. Standardowo są to pedały szosowe, w standardzie Look KEO, ale można zamocować obudowę MTB.

Plus jest taki, że jak zatyrasz obudowę to kupujesz nową a pomiar jest w tym elemencie wkręcanym w korbę :). Obudowa jest niedroga i ... masz nówkę :D.

Nie są tanie, ale dają choćby pełne informacje o dynamice jak oryginalne Garmin Vector 3. Ile czasu stoisz, ile siedzisz, balans lewa-prawa itd. itp.

Tutaj film o przeróbce na MTB:

Edytowane przez arturooo3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mareq_BB

Szkoda, że buty też trzeba przerabiać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arturooo3

Zależy jakie. Jedne będzie trzeba inne nie :P No ale prawda, dlatego w MTB popularniejsze w ramionach (bądź jednym ramieniu) itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wkg
10 godzin temu, arturooo3 napisał:

lus jest taki, że jak zatyrasz obudowę to kupujesz nową a pomiar jest w tym elemencie wkręcanym w korbę :).

No niby tak, ale jak patrzę na swoje korby to też tam właśnie na końcach są mocno poobijane :/ Tak na oko to te czujniki są najniżej wystającym elementem i wszystkie kamienie by przyjmowały :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arturooo3

Co Wy w tym MTB robicie tym biednym rowerom... :D  Ja w zeszłym roku byłem raz na MTB i sobie lekko złamałem rękę. No dwa, licząc spokojniejszy, zimowy wypad :D

Pewnie faktycznie w pomiar w pedałach bardziej nadaje się do maksymalnie gravel-a.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Unbroken_reed
      Przez Unbroken_reed
      Nie każdy ma czas na zagłębianie się we wszystkie szczegóły techniczne wybieranego urządzenia i w pełni to rozumiem, bo lepiej ten czas poświęcić na jazdę.
      Dla wszystkich zabieganych, krótka i konkretna prezentacja modeli z oferty Bryton.
      W tym materiale wspomnę o:
      -Rider 15E,
      -Rider 320,
      -Rider 450,
      -Rider Aero 60,
      -Rider 750,
      -Rider 860,
      oraz o akcesoriach marki Bryton, takich jak czujniki i podstawki montażowe.
      W razie konkretnych pytań które masz, pisz! (nie wiem wszystkiego, ale znam kogoś, kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Prezentacja oferty Bryton | Rider 15E/320/420/450/Aero60/750/860 - YouTube

• mateo123
      Przez mateo123
      Witam Wszystkich,
      Dwa miesiące temu kupiłem licznik Sigma BC 16.16. Od tego czasu baterie wymieniłem już 3 razy. Dziś będzie 4.
      W ostatnich paru tygodniach jeżdżę po ok. 6 godzin tygodniowo. W ustawieniach jest Battery Saving jest na On, NFC na Off.
      Nie mogę nigdzie na stronie Sigma ani w instrukcjach znaleźć przypadku gdzie baterie kończyłyby się tak szybko.
      Baterie to Energizer 2032 3v lith. dobre to 2030 roku.
      Czy ktoś może spotkał się z takim problemem??
      z góry dziękuję za podpowiedź.
      Pozdrawiam,
      Mateo
    • Pawewu
      Przez Pawewu
      Szukam licznika rowerowego, no może czegoś bardziej zaawansowanego niż sam licznik. To na czym mi zależy, oczywiście poza pokazywaniem prędkości czy czasu jazdy to możliwość jazdy po śladzie (np. uprzednio zrobionej trasie na kompie, wgranej do licznika w formacie .gpx, itp.). Jeżdżę głównie po lasach ewentualnie z dala od samochodów  Nie potrzebuję nawigacji jako takiej, nie potrzebuję zaawansowanych funkcji treningowych czy kolorowego wyświetlacza. Zależy mi na tym by urządzenie było małe i nie rzucało się w oczy. Czy znacie jakąś alternatywę dla Garmina Edge 130+ w podobnej albo niższej cenie (czyli ok 1100zł)? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. 
    • Afrin
      Przez Afrin
      Witam,
      czy ma ktoś taki licznik albo instrukcję do niego i jest w stanie mi powiedzieć, czy i jak można ustawić liczbę kilometrów po resecie baterii?
      Pozdrawiam
    • Afrin
      Przez Afrin
      Witam,
      czy ma ktoś taki licznik albo instrukcję do niego i jest w stanie mi powiedzieć, czy i jak można ustawić liczbę kilometrów po resecie baterii?
      Pozdrawiam