Skocz do zawartości

[Licznik] Licznik i funkcja badania mocy


Ntkgzd

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to jednostronny - jest też odmiana dwustronna za 3000zł. Standardowo są to pedały szosowe, w standardzie Look KEO, ale można zamocować obudowę MTB.

Plus jest taki, że jak zatyrasz obudowę to kupujesz nową a pomiar jest w tym elemencie wkręcanym w korbę :). Obudowa jest niedroga i ... masz nówkę :D.

Nie są tanie, ale dają choćby pełne informacje o dynamice jak oryginalne Garmin Vector 3. Ile czasu stoisz, ile siedzisz, balans lewa-prawa itd. itp.

Tutaj film o przeróbce na MTB:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, arturooo3 napisał:

lus jest taki, że jak zatyrasz obudowę to kupujesz nową a pomiar jest w tym elemencie wkręcanym w korbę :).

No niby tak, ale jak patrzę na swoje korby to też tam właśnie na końcach są mocno poobijane :/ Tak na oko to te czujniki są najniżej wystającym elementem i wszystkie kamienie by przyjmowały :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy w tym MTB robicie tym biednym rowerom... :D  Ja w zeszłym roku byłem raz na MTB i sobie lekko złamałem rękę. No dwa, licząc spokojniejszy, zimowy wypad :D

Pewnie faktycznie w pomiar w pedałach bardziej nadaje się do maksymalnie gravel-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...