Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeżdżę na Bluebirdzie 2 lata, podjeżdża całkiem ok jak na prawie 16kg. Kumpel ma Blackbirda i tam pod górę już gorzej, za to w dół jest lepiej niż na moim. 

Sam sobie musisz odpowiedzieć co jest ważniejsze. 

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez PIFFxPAFF
      Witam cieplutko w tej zimny Majowy dzień. 
      Na wstępie chciałem od razu zaznaczyć, że jestem dość mocnym laikiem w kwestii rowerowej. 
      Natomiast do sedna, kupiłem rower Romet Mustang M4 2021 na kołach 29'' i ramie 21'' jednak nie jestem w 100% pewien czy rozmiar roweru jest proporcjonalny do moich wymiarów, mam 188 cm (86cm przekroku). Podczas jazdy mam dziwne wrażenie że kierownica jest 'troszeczkę' za daleko choć może po prostu zawsze miałem źle dobrany rower. 
      Myślicie ze powinienem przejść na 19" czy to już będzie zdecydowanie za mała rama? 
    • Przez Lupi
      Witam kieruję się tu z takim pytaniem
      Chciałbym kupić rower dartmoor primal z 2019 roku Ponieważ na chwilę obecną stać mnie na tylko coś takiego a po mniej więcej roku wymienić na ramę na ramę do enduro w pełnym zawieszeniu i czy to się opłaca i czy to dobry pomysł 
    • Przez Piotr2137
      Witam, jestem zainteresowany tą ramą: https://www.olx.pl/d/oferta/rama-rowerowa-ns-core-CID767-IDJnr2H.html i jak jest napisałem wyżej mam kila pytań.

1.Czy ta rama w ogóle się nada do dirt/pumptrack i ewentualnie jakiś street?

2.Czy cena jest adekwatna do czego oferuje ta rama?

3.Czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć co to za rocznik? Sprzedawca niestety nie wie.

4.Jaki skok amortyzatora przyjmie ta rama? Czy 100m będzie dobrą opcją? Ewentualnie trochę więcej.

5.Jaką piastę byście włożyli do tyłu?

6. Jaką korbę byście tu założyli?

I w sumie na chwilę obecną to tyle. Od razu dziękuje za wszystkie odpowiedzi. 
    • Przez onex33
      Witam,
      przymierzam się do zakupu roweru Kellys Noid 90 z roku 2016, lecz niestety rama to posiada pęknięcie lakieru. Moje pytanie brzmi czy to pęknięcie jest groźne? Czy jest to może pęknięta rama? Oraz czy wogole warto kupić ten rower w takich pieniądzach. Zostawiam link do ogłoszenia.
      https://www.olx.pl/d/oferta/rower-kellys-noid-90-27-5-dh-fr-enduro-fox-rock-shox-CID767-IDJhZwP.html
      Z góry dzięki za odpowiedź.

• Przez Baikal
      Pacjent to ghost kato 7
      https://www.ghost-bikes.com/en/bikes/hardtail/bike/kato-7-al
      Które błotniki nadadzą się do całorocznej jazdy las, błoto, śnieg czy velo 65 jest jedybym dobrym wyborem? Czy może coś z większym prześwitem? Zależy mi na wytrzymałości - las dziury kamienie miło było by jak by się zmieściły pod bagażnik (w planach kilka wyjazdów) myślę, że górna granica to 200zł za komplet
      Pozdrawiam K. 

• Dodaj nową pozycję...