Skocz do zawartości
tomrok

[2021] Giant XTC SLR 29

Rekomendowane odpowiedzi

bogus92

Specyfikacja całkiem przyzwoita.

Tylko zastanawia mnie co to za widelec Giant Crest 34 RRL?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rafu

@bogus92

To samo miałem napisać. Wersja za 6299 zł jest naprawdę fajnie wyposażona, pod warunkiem, że ten amor to nie jakaś padaczka. Nigdzie nie znalazłem testów tego widelca, z wyjątkiem informacji prasowych. Fajnie, że ma golenie 34mm, co w tym przedziale cenowym raczej nie występuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KSikorski

Produkt własny gianta. Moim zdaniem ruch w dobrą stronę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KurczakNorris

@Rafu różnice w wyposażeniu moim zdaniem niewielkie między tańszą a droższą wersją (głównie hamulce i korba), różnica w cenie znacząca. Mogliby się  nie wygłupiać i dać manetkę XT do droższego. Opłaca się wziąć tańszy i tylko hamulce zmienić. Poza tym, bardzo interesujące rowery, przyznaję. Ramy "zapatrzone" nieco w deklowe RR XC50/100/500. Pod względem cen to także wyzwanie dla Dekla. Ciekawe jak z samodzielnym serwisowaniem tych widelców będzie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sabarolus

Dodajmy, że na Gianta możemy dostać całkiem niezły rabat, więc ta najwyższa wersja będzie spokojnie do kupienia za 5400-5500.

Moim zdaniem mogą narobić zamieszania w segmencie bo w zasadzie tylko Dec będzie mógł z nimi konkurować; lekka rama z boostem, świetny napęd, nienajgorsze hamulce i rzadkość w tej klasie - przyzwoite opony.

Edytowane przez Sabarolus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
cervandes

No normalnie i mnie się spodobał. Tylko kwestia tego sztućca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KurczakNorris

Co racja to racja z rabatami na Gianta. Parę tygodni temu byłem w sklepie i zdziwiłem się, że niezłego nowego podstawowego fulla z maestro można mieć za mniej niż 8k, a dobry HT XC za około 4,5k z dropperem do tego. Rowery z 2018-19, więc nie takie wiekowe...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta