Skocz do zawartości

[Koronawirus] Zakaz wychodzenia z domu a jazda na rowerze


Rekomendowane odpowiedzi

"Byłoby bluźnierstwem myślenie, że ciało i krew Chrystusa może przenieść jakąkolwiek chorobę lub wirusa" - stwierdzili w środę hierarchowie prawosławni w Grecji i na Cyprze."

Czytaj więcej na https://fakty.interi...ampaign=firefox

Obłęd :D 

Przynajmniej można się pośmiać :D

Teraz, abdesign napisał:

Eeee, wśród golących łydki to raczej można do połowy zalać płuca betonem a i tak bez respiratora poradzi sobie brać na szytkach. ;)

Wystarczy obserwować EF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jest ta megamsza w Świątyni Opatrzności Bożej, w której miało wziąć udział 100 biskupów, do której episkopat namiawiał, której nie odwołują, ale ze względu na wirusa jednak nie będzie na niej biskupów. xDDDD
Ale ślepo wierzący nie widzą problemu. Przecież kościół jest wspaniały, moc nadprzyrodzona zwalczy wirusa w Polsce! Nie można zamknąć Domu Bożego, bo to nasz jedyny ratunek! Wait...czy Włosi nie wierzą przypadkiem w te same bóstwa? :huh:

Ja rozumiem, że można wierzyć lub nie wierzyć. Wyznania są różne, stopień "zaangażowania" również. Ale jak trzeba mieć wyprany przez klechów mózg, żeby twierdzić, że należy zamykać placówki oświatowe, kulturalne, SKLEPY, ale kościoły mają pozostać otwarte. Totalny idiotyzm i ignorancja!

"Where is your god now?" pasuje tu idealnie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, safian napisał:

@up: obłęd to czytanie takich newsów na interii, przyznawanie się do tego i jeszcze wysyłanie tego w świat xD

Nie. Nie masz racji. Bzdury trzeba rejestrować i wyśmiewać jeżeli oddziaływują społecznie. Bo inaczej wszyscy uwierzą w bzdurę i zostaniemy jedna wielką bzdurną bzdurą. Jak inaczej walczyć z tą mafią ?

13 minut temu, TheJW napisał:

Najlepsza jest ta megamsza w Świątyni Opatrzności Bożej, w której miało wziąć udział 100 biskupów, do której episkopat namiawiał, której nie odwołują, ale ze względu na wirusa jednak nie będzie na niej biskupów. xDDDD

No nie wierzę. Po prostu nie wierzę. Są granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Godzinę temu, skom25 napisał:

@michuuu co Ty na to? Jakieś 6 stron temu straciliśmy wątek rowerowy.

Pozostawmy wątek polityczno klerykalny.

Sprawa robi się na tyle poważna, że sympatie czarne, zielone czy czerwone nie mają znaczenia.

Apeluję o powrót do tematu. Jeżeli nie macie nic do dodania to zamkniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie kwarantanny, pozamykane instytucje, szkoły, paniczne zakupy powodują, że zastanawiam się czy powinienem w tej pięknie zapowiadający się weekend pojechać na całodniową wycieczkę rowerową. Może lepiej zostać w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pazuzu napisał:

Te wszystkie kwarantanny, pozamykane instytucje, szkoły, paniczne zakupy powodują, że zastanawiam się czy powinienem w tej pięknie zapowiadający się weekend pojechać na całodniową wycieczkę rowerową. Może lepiej zostać w domu?

Jak się nie spotkasz blisko z ludźmi to jedź.

Teraz, michuuu napisał:

Apeluję o powrót do tematu.

Jesteśmy w temacie. Tak działania rządu jak i uczestnictwo ludzi w zgromadzeniach masowych mają istotny wpływ na rozpowszechnianie się pandemii koronawirusa (nowy temat) i odwołanie zawodów (stary temat). W końcu wszyscy tym żyjemy. Nie ma chyba bardziej istotnego tematu.

Oczywiście możemy wszyscy udać, że problemu nie ma i otworzyć dwutysięczną stronę z dywagacjami n/t jaką benzyna myć łańcuch żeby się nie rozpuścił czy podobnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy kraj ma tam jakies swoje swietosci. W PL nie chca zamykac kosciolow a w Anglii stadionow :)

Wlasnie pojawila sie wiadomosc, ze Mikel Arteta (trener Arsenalu) dostal pozytywny wynik... to moze jednak odwolaja te mecze...

Kto tam w kosciele jest Arteta? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto to robi, nie wiem czy to fejki, ale wiem, kto rozpowszechnia. Teraz @SoloTM :D

Teraz, 1415chris napisał:

Wlasnie pojawila sie wiadomosc, ze Mikel Arteta (trener Arsenalu) dostal pozytywny wynik...

Jakoś dużo znanych osób ma pozytywne wyniki jak na te uspokajające statystyki :/ Ciekawe, jak wyglądają prawdziwe.

Mi bardzo miła Pani Doktor powiedziała, że to atakuje płuca. Dopóki oddycham tak samo i puls podobny jak przedtem przy tej samej mocy to uważam, że jeszcze jest OK :D Taki mam test :D No - kilka dni temu było OK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tętna to nie wiem, samo nic nie mówi. Tętno/Moc mówi. Nie wiem jak liczysz wydolność oddechową - zresztą mam nie pisać akronimami :D:D 

Ja doszedłem do 167 ale właściwie do 162 bo to 167 to tak z nudów na końcu przywaliłem kadencję pod 120 bo mi się fajna muza trafiła : ) Ale generalnie to dziś raczej dłużej niż intensywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo wywalili mnie z roboty do domu.... weźcie może jak nadzorować budowę zza ekranu komputera??? Owszem jest na plac 14 kamer i dostęp zdalny do nich, ale np. Jak sprawdzić po zdjęciach ułożenie taśm dylatacyjnych albo poprawność zbrojenia?

To w sumie nic... teściowej odwołali wszystkie badania i chemię (4 stadium), bez chemii dali Jej pół roku, z chemią może 2... jest w połowie cyklu ma powikłania nawet na konsultacje nie chcą przyjąć. A lekarz powiedział że antybiotyki nie działają i grozi jej sepsa... 

A taką "medycynę sportu" spokojnie dziś da radę zrobić. Właśnie wróciłem z Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj byłem w szpitalu powiatowym u dermatologa. Myślałem, że będzie tam Sparta, a tu zonk - spokój jak nigdy, powiedziałbym wręcz, że nuda. Potem koleżanka w pracy powiedziała mi, że odwołują dużo planowych zabiegów i operacji. Pewnie dlatego było tam tak spokojnie.

Moja firma też zaczyna wysyłać ludzi to domu, mają pracować zdalnie. Jest tylko jeden problem...nie mają na czym. Ale na to nikt nie patrzy. Przecież wirus, tak trzeba!!!!
Tak samo, jak automatyczne pojemniki na żel antybakteryjny, które rozwiesili po firmie. Wiszą? Wiszą! Co z tego, że nie ma w nich baterii...ani żelu... :D

A po środku tego wszystkiego jestem ja, informatyk, który musi to wszystko ogarnąć. Oczywiście fundusze na infrastrukturę IT są niepotrzebne, to tylko moje wymysły i widzimisię... ;)


Epidemia się skończy, jak każda dotychczas. Zbierze mniejsze lub większe żniwo.
Ciekawe tylko, kto i jakie wyciągnie z tego wnioski...i czy je wyciągnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, TheJW napisał:

Przecież wirus, tak trzeba!!!!
Tak samo, jak automatyczne pojemniki na żel antybakteryjny, które rozwiesili po firmie. Wiszą? Wiszą! Co z tego, że nie ma w nich baterii...ani żelu... :DA po środku tego wszystkiego jestem ja, informatyk, który musi to wszystko ogarnąć.

Czyli co ? W ramach obowiązków musisz instalować baterie w dozownikach i uzupełniać żel antybakteryjny ?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...