Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy - reaktywacja A.D. 2020?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja swojej połówce to tak przedstawiłem: Pamiętasz kochanie jak nam się w marcu urodził synek a w czerwcu zostawiłem cię samą z dzieckiem i pojechałem na zlot odszczepieńców rowerowo singlowych? W tym roku kroi się podobny trip. Ok kochanie jedź, drugie skończy roczek w sierpniu to dam radę  ;)




Wspomnienie z przed czech lat
 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

masz jak byk powyżej: w 2017 :) czekaj na piorun przy wieży ratuszowej to się cofniesz.

Ranczo złotów kojarzy mi się z ośrodkiem wypoczynkowym dla taksówkarzy na czczo.. ale to chyba właśnie tam...

 edit Termin chyba jednak 28 sam nie wiem ostatni wpis Mike jakby na 28 pokazuje  hmmm

Będę jeśli tylko będę zdrów ... Nie wiem czy przez Łódź, kompletnie niewiadoma

Edytowane przez itr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam - bo chyba to nie wybrzmiało w temacie. :unsure:

28-30 sierpnia zarezerwowałem. Może i zdjęcia nie powalają ale ja ufam rekomendacji @rambolbambol co do miejsca noclegowego. A w podobnym "klimacie" spotkaliśmy się w Zawierciu i bardzo miło wspominam ten wyjazd. 

Edytowane przez MikeSkywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@itr@RafalxM

Jak chcecie się zabrać ze mną z Bydgoszczy to zapraszam na prywatną wiadomość, gdzie miałbym was odebrać i kiedy. Chętnie pokażę wam parę ciekawych miejscówek po trasie, co by piątku nie marnować. Oferuję piękną srebrną Skodę Octavię II Kombi z klimatyzowanym wnętrzem i trzema miejscami parkingowymi na dachu (dla rowerów). Podróż umilą zabawne anegdoty oraz muzyka rockowa z dowolnie wybranego dziesięciolecia XX wieku. Zapewniam też wsparcie serwisowe (narzędzia + pompka). 

@itr

Mam zabrać klamkę + zacisk hamulca dla ciebie?

@ cała reszta

Planuje ktoś jedno-biegowo się wybrać?

Edytowane przez rambolbambol
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za hamulec :)O   Dziękuję za propo!!! Kłaniam się wpas jako wielbiciel jedynej słusznej marki.  Moje jechanie ma różne tory roztwory, do Rafała zadzwonię, prawdopodobnie muszę jechać samodzielnie z różnymi innymi zobowiązaniami , wizja większego premitingowego tripa odpada bo będę w rejonie  chyba od czwartku czy środy, ale  niestety nie na rowerze...  Ogólnie na pewno chcę w tamtych stronach obejrzeć Piłę, czy się uda nie wiem...  Nie wsiadam na rower regenerując pewną kontuzję, więc jestem dobrej myśli...że do wesela się zagoi, rower będzie z biegami... Kazafaza do Ciebie też coś napiszę popatrz ... może w mail  np jutro....

Ściskam wszystkich i bardzo się cieszę, to będzie mój jedyny akcent wakacyjny.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Unit ciągle biegowy i raczej nie planuję go rozbierać, bo dla zachowania koszerności tym razem wystarczy żeby magnes się przyczepiał ;) A niestety w ostatnich dniach lewe kolano znowu się odezwało, i choć kontuzja to żadna bo to tylko wspomnienia sprzed paru lat, to jednak lepiej oszczędzać żeby na dłużej starczyło. 

Zdróweczka @itr i mam nadzieję że akcent będziesz wspominał dobrze! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...