Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy - reaktywacja A.D. 2020?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Kłaniam się, Poczta Polska dostała koperty w swoje tryby, gabaryt listu jest duży i może być awizowany nie przestraszcie się awizem w za ciasnej skrzynce, za poziom i trwałość zdjęć nie ręczę gdyż rozgrzewam się w technice, kto dostał coś w kolorze- to oczywiście już z labu.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie dotarła już jakiś czas temu. Miałem napisać od razu, ale sie nie udało i później zapomniałem.

Bardzo dziękuję za fotki. Zdjęcia super ramka też bardzo się podoba, moje dzieciaki od razu się za nią zabrały, żeby zobaczyć co to jest. 

Dziękuję bardzo za super życzenia.

Pozdrawiam 

Edytowane przez 100lar3k
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Złoty Stok to fajna miejscówka na rowery. Mozna singletracki glacensis, mozna tez bardziej hardcorowo, w razie czego nawet z przelajem mozna pobrykac. Jest tez fajna baza noclegowa Złoty Jar, w srodku lasu, duzy parking, wiata na ognisko/grilla. Pokoje od jedno po wieloosobowe, na miejscu kuchnia ale cen nie znam. Jakby co to w miescie tez jest kilka "knajpek". Czechy w razie potrzeby tez w zasiegu paru kilometrow.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest dobra pizza Palermo ,  trzeba ich wspierać!!!!  Wzłochystok , i  szansa na czeski epizod jeśli wpuszczą, jedynie pamięć Borówkowej może być taka zniechęcająca do wiotkich w nodze i ręce,   Sam mam sentumento do Srebrnej Ogóry i tras glacienzis w stronę Barda i przez pola do Kamieńca itp takie luźniejsze niż straszniejsze, ale dokładnie w tym trybie można z Golden Stock pojechać po polach łąkach kiedy dzień lekkim ma być.

Edytowane przez itr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trzeba było jechać tą trasą, którą wam na mapkach wyrysowałem i rozdałem.
To w sumie miał być gwóźdź imprezy. Niestety z powodu kontuzji wiecie jak się sprawy potoczyły.

Na wiosnę szykuję reedycję tej trasy, ale z noclegiem w "obiekcie 3002" widocznym na trzech ostatnich zdjęciach. Ktoś chętny?
Polecam poczytać o bazie atomowej w lasach niedaleko Brzeźnicy, znanej jako "Obiekt 3002". Jest w całości pod ziemią, ma cztery hangary zdolne pomieścić po 15 cieżarówek. Wejście do niego nie jest takie oczywiste :D
W Polsce były trzy duże radzieckie bazy atomowe (Podborsko, Brzeźnica i Templewo) ... przynajmniej te o których wiemy.

Zrzut ekranu 2021-02-07 172149.jpg

Edytowane przez rambolbambol
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...