Skocz do zawartości

[kaset +łancuch] z Shimano CS-HG500 + kmc x10


mrnobody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! jest to temat tak na dobrą sprawę do 2 działów jednocześnie. w każdym bądź razie mam rower cube cross pro na jakiś obręczach Cuba i piastach alivio. Niestety jestem ciężki i w związku z tym chce kupić nowe kola na piastach xt. Juz zamówiłem zaplecenie, ale doszedłem do wniosku, ze od razu można to połączyć z wymiana kasety i łańcucha. W związku z tym mam pytanie czy wystarczy jak kupię SLX CS-HG81 10rz.11-34T + łańcuch Deore XT CN-HG95 10rz  czy lepiej kupić kasetę Xt z tym łańcuchem....(znalazłem dość tanią kasetę slx...za 138 zł dlatego się pytam).Co prawda mój zestaw (podany w tytule) ma raptem 1400 km przejechane, ale może przy wymoianie kół jest sposobność od razu wymiany napędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Po co wymieniać coś co jest dobre? Zwłaszcza, że wymiana kasety i łańcucha w późnienszym czasie nie stanowi problemu. Łącznie ze zdjęciem koła taka operacja to zaledwie 15 minut pracy.

Ewentualnie rozważyłbym nowy łańcuch, jeśli masz zamiar jeździć dłużej na jednym napędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja....ale docelowo jaką kasetę kupić slx wystarczy czy sie szarpać na xt?

Na przód mam juz kupioną piastę, kiedys udało mi sie w promocji za 70 zł kupić nówkę ale teraz zacząłem sie zastanawiać co do piasty na tył...jaką zastosować, bo założyłem ze to będzie xt...a moze cos w tej cenie będzie lepszego jednak? nie będę nowego tematu zakładał, niech mi admin wybaczy :)ma być to zaplecione na obręczy 453d wraz ze  szprychami Sapim Leader + aluminiowe nyple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...