Skocz do zawartości
paulsen

ROSE THE BRUCE - najlepszy prezent pod choinkę?

Rekomendowane odpowiedzi

paulsen

ROSE THE BRUCE to nasz rower do dirtu, slopestyle, streetu i na pumptracki. Zwykle użytkownikami tego modelu są ci, którzy skaczą i fruwają, w tym duży odsetek młodych ludzi. Na tych rowerach z tej serii startują zawodnicy Rose Rad Squad: Anthony Messere, Antoine Bizet, Lukas Knopf, Torquato Testa, Jakub Vencl, Tobi Wrobel. 

Nowe modele The Bruce 1 i 2 właśnie trafiły do sprzedaży. Cena 899 i 1199 euro, już można składać zamówienia. Wysyłkę rowerów zaczniemy w połowie grudnia. 

https://www.rosebikes.pl/rose-the-bruce-2-2685534

Edytowane przez paulsen

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mmmmmm

Chciałem zapytać o rozmiar roweru, dokładnie bruce 2 rocznik 2020 jaki ile cali ma rama rozmiaru M i L tego modelu? Pytam ponieważ chce ją porównać z innymi markami dodam że mam około 190 cm wzrostu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• ToTamir
      Przez ToTamir
      Witam,
      Jakie trenażery będą pasowały do mojego roweru? Podobno jest spory problem z wpasowaniem i przejściówkami, a zdania "ekspertów" w okolicy są podzielone... A ja mam zamiar kupić, złożyć i używać, a nie bawić się przez 3 miesiące w wymiany i oczekiwania na części. 
      Od siebie dodam (bo na ramie jest tylko 12x142), że według producenta THRU-AXLE jest x1.5. Napęd shimano ultegra. 
      Jeżeli będą potrzebne jakieś inne zdjęcia, czy parametry to oczywiście podam.

• Figura
      Przez Figura
      Mam 182 cm wzrostu waze 67 kg. nie moge zdecydowac  sie odnosnie tych 2 rowerów
      rower kola 27,5 rama 19
      rower koła 29 rama 16
      potrzebuje roweru na studia do poruszania sie po warszawie ale tez pewnie na jakieś male wypady poza.
      wszelka pomoc mile widziana , na rowerach nie znam sie praktycznie wcale.
    • jaculson01
      Przez jaculson01
      Witam, chciałbym prosić Was o pomoc. Jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o rowery. Potrzebuję roweru do poruszania się po mieście, do pracy, do szkoły itd. czasami wybiorę się w jakąś wycieczkę (max 50km) nie mam zamiaru jeździć nim po górach ani lasach. Czy do 1000zł znajdę w miarę dobry rower do takich celów?
    • KrissDeValnor
      Przez KrissDeValnor
      Podobno planują zmiany w przepisach dotyczących poruszania się rowerem po chodniku ( hulajnogi też są uwzględnione ) :
      https://bezprawnik.pl/ograniczenie-predkosci-dla-rowerow/
      Niby można się po tym uśmiechnąć z politowaniem, ale czy na pewno jest do tego powód ?
      PS
      Ciekawe, że mając dziecko w foteliku, lub w przyczepce, trzeba jechać jezdnią
    • Prezes14
      Przez Prezes14
      Dzień dobry, 
      Witam na forum. Chciałbym spytać o radę dotyczącą kupna roweru - kompletnie się na tym nie znam. 
      Cena myślę, że do 2300 jeśli chodzi o rower zwykły, lub 4500-5000 jeśli chodzi o elektryka. 
      Byłem w sklepie rowerowym u znajomego. Polecił mi rower merida big nine 300 za 3800, lub ewentualnie kellys spider 30 za 2300. Nie bez znaczenia jest moja waga ok. 130 kg, stąd rower powinien mieć wzmocnione koła.
      Czy mogę prosić o jakąś radę dotyczącą kupna jakiegoś modelu, zasugerowanie czegoś, czy jest możliwe kupno elektryka do 5 tys zł z którego będę w miarę zadowolony? Do tej pory sugerowałem się głównie rozmiarem kół tj. 29 cali i właśnie wzmocnionymi kołami. Ponoć nie bez znaczenia są też pneumatyczne amortyzatory - niestety niedostępne w tej cenie. 
      Jeśli chodzi o ilość jazdy zwykle są to jednorazowe wypady, myślę, że nie zrobię rowerem więcej niż 500 km na sezon. Chyba, że mi się bardzo spodoba. Jeśli chodzi o specyfikę tras - głównie jeżdżę po drogach, ewentualnie jakieś trasy w lesie czy po polach. Wzrost 188cm.