Skocz do zawartości
adamDi2

[dętki] szosowe / gravel Specialized 28"

Rekomendowane odpowiedzi

adamDi2

Do sprzedania nowe dętki szosowe 28"

SPECIALIZED

Cena sklepowa 30 zł.

u mnie po 15 zł.

Przy większej ilości taniej ;-)

Mam 50 sztuk ( pozostałości magazynowe)

Dętki bardzo lekkie!

IMG_20190917_191203.jpg

IMG_20190917_191211.jpg

IMG_20190917_191217.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adamDi2

Jeszcze trochę dętek zostało !!!

Obniżam cenę do 10 zł. za sztukę !!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• MD11
      Przez MD11
      Szukam pompki stacjonarnej do gravela z oponami 38-40 mm w systemie bęzdętkowym, więc myślę, że ciśnienia rzędu 3.5-4.0 bar.
      Widzę, że pompki SKS Airworx 10.0 (do 10 bar) i SKS Twentyniner (do 6 bar) są w tej samej cenie. Ta pierwsza wydaje się porządniejsza (manometr umiejscowiony na górze i stalowa podstawa), ale druga ma szerszy tłok.
      Czy lepiej wziąć Twentyniner-a, bo lepiej poradzi sobie z uszczelnieniem opon, czy to nie ma znaczenia?
    • cyms
      Przez cyms
      Cześć, stwierdziłem, że tribany nie za bardzo mi się podobają. Przymierzam się do zakupu roweru szosowego. Najprawdopodobniej będzie to rower używany z pewnego źródła (Bernard, szybkierowery itp.) Problem jest taki, że jest w czym wybierać, ale postaram się zwęzić zakres moich poszukiwań do minimum. Komfortowa geometria typu endurance, shimano 105 (słyszałem, że jest spora różnica między sorą a 105), karbon widelec tapered, hamulce tarczowe hydrauliczne, rozmiar 54 (173 cm) no i dosyć ważne - musi się podobać. Rose pro sl disc przykuł moją uwagę, ale jest dosyć drogi. Budżet to okolice 3-4k. Byłbym ciekawy waszych propozycji czy w tym budżecie znajdę coś ciekawego (używanego bądź też nie) czy jednak nie ma szans i na jakie rowery ostatecznie patrzeć, żeby wiedzieć na czym stoję, a nie szukać w ciemno. Ważę około 95 kg więc rower ma służyć głównie do utraty wagi jak i też poczucia prędkości i frajdy z jazdy. Zastanawiam się jaki rower będzie lepszym wyborem gravel czy może szosa typu endurance. Jestem kompletnym laikiem w tym temacie, a wybór roweru jak i jego modelu nieustannie chodzi mi po głowie i nie daje spokoju. Trasy jakimi chcę się poruszać to głównie asfalt, ale jakiś szuter lub droga polna też pewnie czasem się zdarzy. Dodam, że będzie to mój pierwszy rower od czasu komunii i chciałbym spróbować baranka :)
    • biks
      Przez biks
      Witajcie,
      w gravelowanie wkeciłem się w okresie gdy ... 
      sprzętu nigdzie nie ma tak więc pozostało czekać na modele 2021
      Głównym moim wymaganiem jest osprzęt GRX, sztywne osie i karbonowy widelec oraz rama w kierunku komfortowym, cena do 7000zł ale takich już nie ma. Opcja to mocowanie na bagażnik tylny. Przednie mocowanie ma chyba każdy.
      Jestem typowym kowalskim tj. jeżdżę na 14-kilogramowym MTB na 26" po lekkich górkach z korzeniami, szutrze i dużym mieście. Sporadycznie single tracki.
      W obecnej sytuacji mam do wyboru poniższe modele.
      1. Merida Silex 400 2021 - cena: nieznana, ok 6499 zł
          Przekonje komfortowa pozycja oraz cena. GRX 400 powinien być dla mnie wystarczający.

2. Cube Nuroad Race 2021 - cena: 7199 zł
          Przemawia do mnie osprzęt, kolorystyka.
          Na minus nieznane informacje o kołach oraz jakoś marka "cube" nie wiem czemu mnie odpycha. 

3. Kross Esker 2020 - specyfikacja na 2021 nieznana., ok 5999zł
          Chyba najlepszy stosunek cena/jakość.
          Minus: małe niedoróbki, wpadka z tylną przerzutką 812 zamaist 810. 
      4. Canyon Grail AL 7.0 - cena: 8499zł
          Mój faworyt (gdyby nie cena). Ponadto na plus waga, koła, kolor (zielony).
          Minus to zdecydowanie cena (rocznik 2020 był za ok 7500zł, do kupienia za 7k) i pozycja chyba zbyt sportowa.
          Brak możliwości przymiarki.
      plan B
      5. Decathlon TRIBAN RC520 jak nie będę mógł się zdecydować na powyższe.
      Gdzie obecnie można dostać lub zarezerwować powyższe modele? Grail wiadomo, że jedynie przez www.
      Czy ktoś jeździ na Merida, Cube, Kross, Canyon i może się wypowiedzieć co do jakości sprzętu, problemów pozycji. Nie koniecznie na powyższych modelach ale podobnych Na YT każdy jest zadowolony z tego co kupił.
      Co byście brali na moim miejscu?
    • MD11
      Przez MD11
      Rozglądam się za lekkimi kołami do gravela.
      Widzę, że DT Swiss oferuje do tego typu zastosowań obręcze o szerokości wewnętrznej 24mm, wysokości 25mm i wadze 565g lub 530g.
      Gotowe koła GR 1600 mają po 24 szprychy, dopuszczalną masę zawodnika 130kg i ważą 1811g.
      Ale jak wchodzę na strony sprzedawców kół, to widzę, że jako koła do gravela proponują tam również koła na obręczach, które wyglądają na przeznaczone do MTB:
      VYTYV, asymetryczna, 23x18.5mm, 28 szprych, 1520g
      http://www.wojczal-bike.pl/index.php?route=product/product&path=61_109&product_id=833&sort=rating&order=DESC
      albo tutaj na dole DT XR331, 20x18mm, 1551g, 28 szprych, dopuszczalna masa 110kg (jak klikam to link się nie otwiera, więc może to pomyłka?):
      https://lemonbike.eu/najlepsze-kola-do-gravela-2020/

Czy w takim razie te obręcze również nadają się do gravela? Dodam, że ważę poniżej 80kg, nie jeżdżę w trudnym terenie i chciałbym założyć opony 38mm.
    • PoloniekDH
      Przez PoloniekDH
      Tak jak w tytule , szukam gravela w cenie do 2500 zł (nie więcej), czy obecnie na rynku są dostępne takie rowery ?