Skocz do zawartości

[amortyzator] Amortyzator do ok.1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Szukam amortyzatora do ramy dartmoor hornet 2019 ,będę go używał na trasach chopkach a czasami to stuntu wymagania to :

-skok w okolicach górnej granicy jaką podaje producent Horneta

-to nie ma być kotwica

-może być używany

-możliwość przeprowadzenia serwisu samemu w domu

(Mam 60kg wagi )

Mile widziane linki do ofert 

Jeśli jest coś wartego uwagi to mogę dołożyć tak z 300zł

Edytowane przez FilipHt
Odnośnik do odpowiedzi

Czym się różni R2C2 od RC2 ?

Opłaca się dopłacić za R2C2 ?

Nigdzie na internecie nie znalazłem poradnika jak go samemu przeserwisować

Edytowane przez sznib
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości.
Odnośnik do odpowiedzi

RC2 - regulacja tłumienia szybkiej i wolnej kompresji oraz wolnego odbicia

R2C2 - rekrutacja tłumienia szybkiej i wolnej kompresji oraz szybkiego i wolnego odbicia

Wersja R2C2 ma dodatkowo regulację szybkiego odbicia. 

Moim zdaniem warto dopłacić, bo będziesz miał niezależną kontrolę szybkości powrotu widelca po hopach/dropach i mniejszych nierównościach. 

@ACTIVIA Wyjaśni Ci jak zrobić serwis widelca.

Odnośnik do odpowiedzi

O Duroluxie ogólnie są bardzo mieszane opinie , niby fajny ale jednak nie do końca

Może coś innego (Rs Fox Marzo) słyszałem o Yarim ale nie jestem do niego przekonany też przez różnorakie opinie 

Podkreślam że interesują mnie także opinie amortyzatorów używanych 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Popularne aktualnie

• Podobna zawartość

• Przez biotyt
      Postanowiłem wymienić w amortyzatorze Rock Shox Paragon wymienić tłumik kompresji na wersję z blokadą amortyzatora z kierownicy. Zakupiłem odpowiednią część, ale nie pasuje mi element, przez który przechodzi linka do rowka pokrętła. Moim zdaniem linka będzie przechodzić za wysoko (mam nadzieję, że zdjęcia wyjaśnią problem). Czy powinno być tak jak na zdjęciach, czy reklamować element? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

• Przez ROBBY
      Witam wszystkich mam takie pytanie co do regulacji skoku w moim FOX'ie. Model 36 Talas Fit RC2.
      Sprawa wygląda tak że posiada regulację skoku 100-130-160mm ale powiedzmy po zmianie na 100mm nie chowa się na taką wartość tylko na +/- 105-110mm, to samo w przypadku pozycji 130mm, wtedy jest takie 135-140mm. W przypadku 160mm otwiera sie w pełnym zakresie. Gdzie może leżeć problem ? Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez Sebamazi2
      Witam.
      Widziałem wczoraj filmik na YT ja gościu robił volume spacery do monarcha debonair z dętki.
      Czy można tak robić , bo orginalne są raczej trudno dostępne i drogie jak za kawałek gumy 
      Olej nie rozpuści dętki ?
    • Przez Sebamazi2
      Witam mam mały problem od ostatniej jazdy zaczęło mi coś stukać w komorze powietrznej debonair 2021 na którą zrobiłem update 3 tyg temu. Problem jest taki że gdzieś w połowie skoku słychać lekkie puknięcie . Amor rozebrałem cały i sprawdziłem wszystko . Wydaje mi się że to pukanie powoduję lekki luz pomiędzy pierścieniem segera a shaftem debonair . (patrz zdj .) takiego luzu tam chyba nie powinno być (bardzo mały z kilka mm) i teraz się zastanawiam czy by nie dokupić w to miejsce sprężynki falistej lub jakiejś podkładki. Choć jest to dziwne pon. oryginalnie w amortyzatorze tego nie ma.
      Proszę o pomoc czy dobrze myślę że to to .
      ps.Tłumik 100% ok.
      Link do filmu na yt ze stukaniem : https://youtu.be/98ggzJYKQxs

• Przez SnapEEEE
      Chciałbym zapytać czy można pompować amortyzator sprężarką?
  • Dodaj nową pozycję...