Skocz do zawartości

[napęd] Różnica w prędkości na 1x12 29'er vs 3x8 27.5


szczecinmtb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
Teraz, szczecinmtb napisał:

A taki oftop ale czemu warto kupić rower w swoim mieście niż jak w innym?

Chodzi o możliwość przymiarki. Ale jak cena mocno zachęca i:

Teraz, szczecinmtb napisał:

przejechac sie do innego miasta 1h i tam go kupic taniej?

to oczywiście brać tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymiarkę mogę zrobić w moim mieście a zamówić potem przez neta lub przejechac się w innym sklepie :P

Tylko myslalem ze jednak są jakieś pozytywy, że np darmowy serwis albo ustawienie roweru itp.

Ale skoro nie ma pozytywów to obdzwaniam calą polske i szukam najtaniej tego roweru :O
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzę to tak:

Jak kupie rower w innym miescie to tylko potem jednorazowo do niego wracam po przeglad zerowy, a takto kazdy inny serwis moge zrobic w swoim sklepie w miescie za dopłatą?

Bo nawet jak kupie rower w swoim miescie i owszem zyskam na tym ze nie bede musial z nim jechac jednorazowo do innego miasta to i tak za każdy serwis czy zwykla pomoc musze doplacic?

To wiadomo ze warto brać gdzie taniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pobliskim mieście największy rabat jaki dostałem od ceny katalogowej (na zamówienie rower) to 9,5% (czyli tysiąc złotych w dół). 
Przez neta mam 10% i to daje 150zł mniej, ciężka decyzja... jedynie co mam za te 150zl to zlozenie bo sklep mi go zlozy i jest przeglad od razu robiony na miejscu do tego miasta gdzie pojade, a jak przez neta zamowie i na janusza zyskam te 150 zł( przesylka gratis) to wtedy musze sam przeglad robic i doplacac..

https://olimpiasport.pl/sklep/produkt/rower_giant_trance_29_2_2019/30446.797.1.1.pl.0.htm

Choć nawet jak przez neta to i tak na miejscu chyba go składają i przeglądają zgodnie z tym tekstem...
"Firma Giant wymaga dostarczenia do klienta roweru gotowego do jazdy, w związku z czym możliwy jest tylko odbiór osobisty w naszym salonie lub dostawa naszym transportem."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, michuuu napisał:

Jak jest odbiór osobisty to dostajesz rower gotowy do jazdy.

Jak w paczce to jest częściowo złożony.

 

Widzę, że Giant dostarcza rower gotowy.

wynegocjowalem tego trance 2 29 z 2019 za kwotę równą 10 tys, zobacze czy taki sam rabat uda sie osiagnac w sklepie stacjonarnym (13% rabatu)  :) Powolam sie najwyzej na to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...