Skocz do zawartości
EmilKluk

[suport] e13 lg1r 83 mm

Rekomendowane odpowiedzi

EmilKluk

Witam,

Nie dawno kupiłem używaną korbę e13 lg1r (83 mm) do mojego nowego roweru. Niestety suport, który aktualnie posiadam w ramie nie pasuje, muszę kupić nowy. Jedyny jaki znalazłem to e.13 BSA: https://7anna.pl/product-pol-7168-Suport-E-13-BSA-DH.html Jednak jest problem. Moja mufa ma 83 mm, a ten suport jest tylko w rozmiarze 68/73. No ale w sumie to on składa się z dwóch części i nie przechodzi przez środek. Wie ktoś może czy będzie pasował? A może znacie jakieś inne suporty pasujące do tej korby? Jeśli tak to proszę o linki.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• adamDi2
      Przez adamDi2
      NOWE ŁAŃCUCHY ZE SPINKAMI:

- 11s Shimano CN-HG600 - 2szt, cena 60 zł.
      - 11s Shimano Ultegra/XT CN-HG701 cena 90 zł.
      - 11s Shimano Dura Ace CN-HG901, cena 130 zł.
      - 11s Shimano XTR CN-HG900 - 3szt, cena 120 zł.
      - 11s Shimano CN-HG601 - 2szt, cena 60 zł.
      - 11s Shimano Ultegra CN-6800, cena 80 zł.
      - 11s Shimano CN-HG700, cena 80 zł.
      - 11s Shimano CN-HG74, cena 80 zł.
      - 8s KMC 1D, cena 20 zł.

Łańcuchy nowe! Bez przebiegu !!

• WojciechFix
      Przez WojciechFix
      Witam wszystkich, pytanie kierowane tylko osób które miały do czynienia z zagadnieniem.
      Nie potrzebuje gdybania.
      Mianowicie chcę złożyć ht z napędem 1x10 na sunrace ms3 [11 - 42] 10s mam do tego sram x9 type 2.1 na średnim wózku, przód to 30z nw. 
      Tutaj mam całkowitą pewność co do poprawnego działania. Natomiast co z kasetą mx3 [11 - 46] ? 
      Miał ktoś taką konfigurację? Czy przerzutka daje sobie radę?  Jak z kulturą pracy?  
      Wszystkie tematy jakie udało mi się znaleźć to jedno wielkie "być może"
      Dziękuję za konkrety.

• Exon15
      Przez Exon15
      Cześc.
      Planuje do mojego roweru dać napęd 1x10, plan mam taki:
      Manetka - SHIMANO ZEE SL-M640
      Korba - SHIMANO A ZEE FC-M640 36T 170mm
      Przerzutka - Shimano ZEE RD-M640 FR 10sp Shadow+
      Kaseta - Shimano Deore CS-HG50 11-36T 10rz.
      Łańcuch - Shimano Deore CN-HG54 116 ogniw 10rz
      Co sądzicie o takim napędzie? Czy to będzie działać? I jeszcze jedno pytanie, czy będzie mi potrzebny napinacz?
    • SKYLEX
      Przez SKYLEX
      Witam ktoś kiedyś oklejał rower ? Dokładnie chodzi mi o tuning wizualny (jakieś kreski, napisy itd..) Czy zdało by to egzamin w rowerze MTB ? Mam jeszcze jeden pomysł ,po obejrzeniu cen kolorowych śrub imbusowych wpadłem na pomysł aby pokryć główki śrubek folią. Czy przy zakręcaniu lub odkręcaniu zdarłaby się ?
    • pac
      Przez pac
      Część,
      Mam cały rower na serii 5700, ostatnio byłem zmuszony do wymiany korby (3 blaty). Wybór padł na FC-R8000 (36-52) w dobrej cenie - sprzedawca twierdził ze po wyregulowaniu będzie działało.
      Niestety nie działa problem jest z wrzuceniem na dużą tarczę, odległość miedzy korbą a duzą tarcza jest za mała aby to sensownie ustawić. Jak skręcę śrubami zakres zostawiając 1mm luzu miedzy przerzutką a korba, mogę wrzucić na dużą tarcze tylko gdy mam wrzucone największe przełożenie z tylu w innym wypadku nie da rady.
      Zwiększyć śrubami zakres tez nie mogę bo wadzi korba.

Czy mogę coś z tym zrobić czy jestem zmuszony do wymiany również przerzutki na FD-8000?
      Pozdrawiam
      Mariusz