Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
herosa

[pokrętła boa] samoczynnie odkręcające się boa

Rekomendowane odpowiedzi

herosa

Witajcie

Kupiłem buty Specialized używane i od początku jak je dostałem boa samoczynnie się odkręcały (podobno jak wysyłał tak nie było, no ale zostawmy to), ale tylko te czarne, bliżej palców (wideo). Nie przeszkadzało to, bo te główne były ok.

Niestety pokrętło w prawym bucie niebieskie, czyli to główne również zaczęło się samoczynnie odkręcać - nie mogę złapać mocno stopy, podczas sprintów odkręca się do końca.

Jaka możne być przyczyna? Jak można to naprawić?

Bo nowe widzę za 129, a potrzebuję 2 pary, więc robi się spora suma... https://www.metrobikes.pl/pl/p/Zestaw-naprawczy-Specialized-BOA-S2-niebieski/30311

Film -> 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Roballinho

Boa posiada dożywotnią gwarancję. Wejdź na tą stronę: https://store.theboasystem.com/warranty.php i wypełnij formularz. Dostaniesz dostęp do darmowego zamówienia potrzebnych części. Przesyłka również jest darmowa. 

W ten sposób, jakiś czas temu, zamówiłem dwa pokrętła do butów Speca, w których strzeliła linka.

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
herosa

Niesamowite, ale faktycznie - zamówione za równe 0$. Niestety tylko czarne albo białe. Szkoda. Ale i tak bardzo dobrze - dzięki!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Fisiek

a później Janusze Biznesu sprzedaja za kilka złotych :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Monika1996
W dniu 26.07.2018 o 15:46, Fisiek napisał:

a później Janusze Biznesu sprzedaja za kilka złotych

W sklepie po 130 a tu za darmo to zysk ogromny. Ile można kupić takich pokręteł BOA ? Przyślą 20 sztuk ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• thepanone
      Przez thepanone
      czy można wymienić rzepy w butach Sidi? (Sidi Mtb Dominator)
    • Sclicker
      Przez Sclicker
      Siema planuję zakupić rower na małe hopy 1 max 2m, dropy małe schody zjazdy itp. Znalazłem to na OLX cena 3500zł. Amortyzator przedni 140mm skoku tylni sam gość co sprzedaje nie wie więc X. W przednim amortyzatorze uszczelki do wymiany. Oba były serwisowane na początku tego sezonu.
      SPECYFIKACJA:
      Rama- Specialized Enduro Pro SL 2010 
      Amortyzator- Fox Talas 32 (uszczelki do zmiany) 
      Damper- Fox Float RP2
      Hamulec przód- Avid CODE 4
      Hamulec tył- Magura MT2
      Przerzutka tył- Sram X9
      Przerzutka tył- Nie wiem
      Manetki- Sram X7
      Kierownica- Brut 6061 T6 DB
      Mostek- Ritchey
      Korba- Truvativ STYLO 
      Sztyca- Giant 
      Tarcza przód- Avid G2CS 203
      Tarcza tył- Avid G3CS 185
      Stery- Cane Creek VP-A58ACL
      Gripy- Odi SDG
      Obręcze- DT SWISS X430
      Opona przód- Shwalbe NOBBY NIC
      Opona tył- Specialized Pro RESOLUTION
      Pedały- Shimano PD-M520
      Koła 26" Rozmiar ramy M/L
      To wszystko co udało mi się dowiedzieć od sprzedającego - Rama nie spawana, nie ma wzmocnień, wgnieceń, nic nie skrzypi nie trzeszczy. Hamulce kosy. Za niedługo jadę obejrzeć i pasowałoby się dowiedzieć od ekspertów czy warto.

• Bleidd
      Przez Bleidd
      Witam, 
      W tej chwili posiadam damper fox triad 100mm. Ostatnio mi się popsuł, wiec stwierdziłem że kupię nowy. 
      Mój budżet to 500 zł.
      Jakby się dało, chciałbym kupić damper z trochę większym skokiem. 
    • Batman
      Przez Batman
      SPD mam od jakiegoś czasu, wydawało mi się, że już nauczyłem się w nich jeździć. Aż do dziś. Dziś dwie gleby - pierwsza na lewą stronę - aż "zaczeszczał" nadgarstek. Spoko loko se myślę, pierwsza gleba musiała nadejść. 15 minut później druga gleba na prawą stronę i tu aż mi przeszedł prądzik przez kolano, które miałem uszkodzone przez ostatnie pół roku (łąkotka).

W związku z tym postanowiłem więcej nie ryzykować (pal licho te nadgarstki ale o kolano muszę dbać - biegam) i na jakiś czas odłożyć na półkę buty zatrzaskowe a pedały schować do garażu. Niedawno jeździłem w butach do biegania ale mają za miękką podeszwę i drętwiały mi palce u nóg od nacisku na platformę. W związku z tym zapytuję się czy są jakieś buty (mtb) do jeżdżenia na rowerze. Chodzi o to, żeby miały twardą podeszwę. Może nie tak twardą jak zatrzasowe ale nie tak miękką jak zwykłe obuwie sportowe.
    • giresse
      Przez giresse
      Nie ma ktoś na zbyciu (rozwalone buty, zajechane, kupił inne bo bardziej cool i mu zalegają, bądź też zapomniał wyrzucić itp) prawej klamry. Niestety nigdzie nie mogę jej dostać. Stosowana była w wielu modelach Speca.