Skocz do zawartości
cinek1987cinek

[Zębatka] Absolute Black Oval 34T - Sram

Rekomendowane odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Fendrepans
      Przez Fendrepans
      Witam,
      Chcę sprzedać klamkomanetki marki sram model X4 (lekko porysowane) w komplecie z zestawem hamulców Hayes mx5 z okładzinami (jeszcze na jeden sezon wystarczy) i tarczami - 160mm (chyba firma tektro - w każdym razie orginalne, takie jak dostałem wraz z rowerem)

• brachypelma252
      Przez brachypelma252
      Witam, 
      Temat dotyczy hamulców SRAM LVL ULTIMATE CARBON. Hamulce zdjęte od razu z nowego roweru - przebieg 0km.
      Prośba o wartość takich hamulców - ciężko mi się doszukać jakiś informacji na sieci.
      Pozdrawiam.
    • 123pla
      Przez 123pla
      poszukuję korby SRAM z mocowaniem Direct Mount z ośką GXP o długości ramienia 170mm, modelowo od wersji XO wzwyż
      Mogą być same ramiona.
      Nowa lub uzywana w dobrym stanie, budżet do dogadania w zależności od stanu
    • Niclaus
      Przez Niclaus
      Sprzedam nowe hamulce Sram Guide R (zdjęte z nowego Specialized Stumpjumper):
      - czterotłoczkowe,
      - pokrętło Reach Adjust,
      - bajno,
      - Highlight(s) DIrectLink™ - precyzyjna kontrola hamulca,
      - PURE™ Bladder  - zapobiega zapowietrzaniu systemu hamulcowego,
      - TPC™ Plus - natychmiastowa reakcja zacisku na ugięcie klamki,
      - długość przewodów 80cm i 163 cm (mierzony sam przewód, od końca klamki do początku zacisku).

W zestawie obejmy pozwalające na montaż hamulca i przerzutki/manetki sztycy jednocześnie, które dowcipny producent wycenia na ponad 200 zł (https://rowerowy.com/sklep/czesci/manetki-gripy/manetki/prod/matchmaker-x)

Cena 700 zł.

• TheJW
      Przez TheJW
      Panowie, nie mogę się zdecydować, jaką konfigurację napędu wybrać, więc może ktoś z Was mi pomoże...
      Założeniem na ten sezon było przejście na napęd 1x11, ale jak sobie to wszystko analizuję, przekalkuluję, to chyba jednak bardziej skłaniam się ku 2x11.
      Przeznaczenie napędu: płaskie Mazowsze, "bike park" z torem XC, maratony MTB, okazjonalnie wypady w konkretniejszy teren gdzieś w Polskę.
      Konfiguracje, jakie biorę pod uwagę, to:
      1x11: blat 32t owal z kasetą SLX/XT 11-42 lub owal 34t, kaseta SLX/XT 11-46. Rama wg. producenta pomieści maksymalnie 36t przy napędzie 1x (dlatego owal 34t). 2x11: koronki 36/26, kaseta SLX/XT 11-42 lub 34/24 z kasetą SLX/XT 11-40. Kusi też 36/26 x 11-40 ze względu na fajne stopniowanie. Jak widać kombinacji trochę jest, a można i więcej znaleźć... Na pewno nie chcę kaset SRAMa. Obecnie mam PG-1130 (11-42) i nie podoba mi się jej współpraca ze zmieniarką M8000.
      W sumie podoba mi się konfiguracja 36/26 x 11-40, ale czy nie będzie mi za ciężko?

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.