Skocz do zawartości

[szosa] Kross vento 2.0 2017


Wysoki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam okazję kupić szose Kross Vento 2.0 z 2017 roku za około 1200zł. Szosa jak nowa, kilka razy używana, kumpel chce sprzedać bo kupił ale nie używa jej. Czy warto ? Czy jednak ten osprzęt tego modelu jest zbyt słaby, żeby w niego inwestować. Chciałbym jeździć od czasu do czasu, oraz ewentualnie 5,6 startów w triathlonach. Proszę o opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200zł za praktycznie nieużywany rower na pełnej grupie Claris i z carbonowym widelcem to świetna okazja.

Co znaczy inwestować? Gdybyś chciał przejść na 10 lub 11 rzędów, i tak musiałbyś wymienić praktycznie cały napęd. Koła raczej nie robią szału, ale i droższe rowery miewają nie lepsze. Pytanie, czego oczekujesz od sprzętu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do moich oczekiwań to nie są one zbyt wyszukane. Po prostu nie chciałbym co chwilę pakować dodatkowej kasy w naprawianie sprzętu. Kiedyś miałem starą metalową kolarkę i sporo jeździłem a nawet startowałem na niej w triathlonach. Obecnie chciałem coś lepszego ale mój budżet nie pozwala na jakiś drogi sprzęt. Liczę się z tym, że z biegiem czasu będę chciał lepszy sprzęt, wówczas zmienię cały rower. Na razie interesuje mnie rower na którym spokojnie zrobię tygodniowo 100 -200 km i przejadę kilka triathlonów 40km. Jestem totalnym laikiem więc chciałem jedynie zapytać czy opłaca się kupić taką szosę za około 1200-1300 zł?

widelec jest tak jak rama aluminiowy a nie carbonowy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...