Skocz do zawartości

[ebike - rower elektryczny] Ghost Hybride Lector - zakup


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

..na bitwę pod Grunwaldem , jak znalazł.. Skromne 26 kg i 112Nm! ..a tu opis na nasze przez Google :

Silnik i akumulator

 Sachs RS został wprowadzony w 2019 roku i już był przekonujący w pierwszych testowych jazdach.  Silnik o masie 3,5 kg zapewnia aż 112 Nm maksymalnego momentu obrotowego i utrzymuje maksymalną moc 700 W przez 3 minuty - obecnie żaden inny silnik środkowy w e-rowerach nie jest w stanie tego zrobić.  Interesujące jest to, że silnik może mieć max.  Moment obrotowy 112 Nm jest dostarczany przy niskiej częstotliwości pedałowania wynoszącej 40–60 obrotów pedału.  Ten silnik może również zadowolić kolarzy o bardzo niskiej kadencji.  Technologia 48 V sprawia, że system jest ekonomiczny i wydajny.  Podczas jednej z naszych wypraw w dalszą trasę (tutaj są dokładne daty tras) przejechaliśmy 46,2 km, 1047 metrów wysokości z baterią 651 Wh i mieliśmy prawie 2 godziny prądu.

https://www.emtb-news.de/news/bikestage-2020-nox-neuheit-2020/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

..szfagier se kupił rower.. ;) 

z moją drobną sugestią do specyfikacji, oby mnie nie przeklinał.. napęd slx 10-51, RS Pike, tył deluxe, mt7, koła DT ,bateria625 Bosh cx

 

47E23BDD-3552-4E13-BE91-ACC63230E2BD.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ostatnie ważenie.. Mój Fokus z oponą 2,8 ,dętka tubolito z tyłu , kołem 29 przód opona 2,5 ,mleko , cięższy mostek i nowy kokpit, nowe hamulce i tarcze , plus pedały ..razem , waga wynosi 21,6 kg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...