Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was ponownie.

Tym razem carbonowa rama Cannondale. Zachęcam do oglądania i subskrypcji kanału na YouTube,

Film przedstawia jak pomalować ramę karbonową po "swojemu" czyli - taurine personal edition

może niektórym z Was pomoże zobaczyć jak pomalować własny rower :)

 

Edytowane przez KuksonGarage
  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile dokładnie czasu przy niej spędziłeś? Moja stara rama kiedyś wyglądała okropnie i też ją malowałem, ale stary lakier ściągnąłem do zera, potem na dwa kolory i robiłem podobnie jak Ty tylko się w napisy nie bawiłem, bo po kilka dniach już mi się nie chciało. Dla tych co chcą malować od razu podpowiadam, że za pierwszym razem efekt i tak jest dużo niżej niż oczekiwany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ilia napisał:

A ile dokładnie czasu przy niej spędziłeś? Moja stara rama kiedyś wyglądała okropnie i też ją malowałem, ale stary lakier ściągnąłem do zera, potem na dwa kolory i robiłem podobnie jak Ty tylko się w napisy nie bawiłem, bo po kilka dniach już mi się nie chciało. Dla tych co chcą malować od razu podpowiadam, że za pierwszym razem efekt i tak jest dużo niżej niż oczekiwany.

Jakiś tydzień po trochu.

1 godzinę temu, gtb napisał:

Kolejna świetna robota :thumbsup:

Robisz to hobbystycznie czy usługowo ? Jeśli usługowo to  jaki jest orientacyjny koszt takiego malowania  (robocizna + materiały) ?

Dzięki. Robię to bardziej z pasji do aerografii i dla filmów na YT. Aczkolwiek jakby się uprzeć to można zlecenie ogarnąć. Koszt materiałów to było ok. 100-200 zł. Oceniając $ za robotę to już indywidualnie należałoby pewnie określić.

Edytowane przez KuksonGarage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A jeszcze takie pytanie... jaka tasmą mozna zrobic te odciecia zeby nie podciekalo?? Mam widelec genesis day one decade w kolorze czarnym z paskiem w kolorze bianchi... chcialbym ten pasek miec bialy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...