Skocz do zawartości
Niclaus

[Rower] Focus Black Forest 2016, koła 29', rozm. 18,5

Rekomendowane odpowiedzi

Niclaus
Napisano (edytowane)

Focus Black Forrest - rozm. 18,5 (gwarancja do czerwca 2018 r.)
- amortyzator Fox 32 Float Preformance (100mm)
- napęd 2x10 (przód shimano Deore, tył shimano Xt shadow)
- hamulce 180mm / 160 mm - shimano SLX
- sztyca regulowana KindShock eTen R (gwarancja do grudnia 2018 r.)
- nowy łańcuch shimano XT CN-HG95
- opony Continental Race King 2.2
- zadbany, oklejony folią więc w zasadzie bez zadrapań nawet.
- za 3900zł oddam.

Kontakt PW, niclaus@wp.pl, bądź 609 800 549

20170930_141031.jpg

Edytowane przez Niclaus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Niclaus

Update:
- nowy płyn hamulcowy,
- nowe klocki półmetaliczne Ashima (przód)
- serwis amortyzatora z wymianą oleju (uszczelki w związku ze znikomym przebiegiem pozostały oryginalne)
- stan goleni na zdjęciach.

20180106_181002.jpg

20180106_181008.jpg

20180106_181019.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Niclaus

Sprzedany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IvanMTB

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Jerusalem
      Przez Jerusalem
      Witam, 
      Proszę o pomoc w znalezieniu  roweru, który będzie przeznaczony do długiej podróży jak i również do codziennych wypadów za miasto. Po długich poszukiwaniach wybrałem model Kona Honky Tonk z 2016r rozmiar 56cm lecz nie znalazłem go nigdzie w sklepie. Moje pytanie jest czy znacie może rowery o podobnej specyfikacji do ceny 4000zł. Lub jeżeli ma ktoś namiar na sklepy lub osoby prywatne posiadające  ww. rower to byłbym wdzięczny o informacje. Ogólna specyfikacja przedstawia się następująco:
      Rama - najlepiej stalowa, może być aluminium z widelcem carbonowym w celu tłumienia drgań. Oczywiście do tego otwory na bagażnik.
      Hamulce nie chcę żeby były tarczowe. Wyposażony żeby był w klamkomanetki. 
      Miękkie przełożenie. np. kaseta 32 (lub więcej) - 12 , korba 34 (lub mniej) - 48, korba najlepiej dwublatowa 
       Koła - 28 cali 700 x (28 - 32)
      Dziękuję za wszystkie propozycje. Przy okazji jeżeli toś użytkuje rower Kona Honky Tonk to może podzielić się wrażeniami
      Kona Honky Tonk 2016 http://2016.konaworld.com/honky_tonk.cfm

P.S. Nie mam ciągłego dostępu do internetu więc mogę odpisywać z opóźnieniem.
    • Pasjarowerowa123
      Przez Pasjarowerowa123
      Szukam dobrego roweru maksymalnie do 2500zl. Jeżdżę głównie po asfalcie i piachu ale zdarzają się czasem jakieś lasy i pola. Ważę około 110kg i mierzę 186cm.
      na razie spodobały mi się :
      - https://www.kross.pl/pl/2018/mtb-xc
      - https://www.kross.pl/pl/mtb-xc-29/level-b3
    • STUNTMTB
      Przez STUNTMTB
      Witam mam problem ze sterami mianowicie kupilem rame giant atx 19 i nwm jakie stery kupić najlepiej zeby wszedl amor z rura 1 1/8. Jak mierzylem górną miske susmiarka to wynosilo 40mm a  dolna 46mm. Mógłbym prosić o radę lub o link takich nie za drogich sterów.
      Z góry dzięki za pomoc.

• MD11
      Przez MD11
      Chciałbym zapytać na ile wycenilibyście nowe koła wraz z oponami z tego roweru: https://www.giant-bicycles.com/pl/tcx-slr-2 oraz czy Waszym zdaniem znaleźliby się na nie chętni? Nie mam tego roweru, pytam na razie teoretycznie. Niestety nie znalazłem informacji, czy mają piasty na łożyskach maszynowych, ani ile ważą, ale można się domyśleć, że dużo.
      Wydaje mi się, że grupą docelową byliby ludzie, którzy mają lepsze koła i chcieliby kupić coś tańszego na zimę albo potrzebują koło na wymianę, bo mają uszkodzone i można by za nie wziąć 500-600 zł. Dobrze myślę?
    • rmn
      Przez rmn
      Witajcie,
      Potrzebuje zmienić rower. Do tej pory jeździłem rowerem trekkingowym Giant Argento 4. Służył mi on głównie do dojazdów do pracy + przejażdżki. Na tą chwilę spełniał swoją funkcję, ale zapragnąłem czegoś więcej i chce spróbować swoich sił w wyprawach górskich + oczywiście do podróżowania nim na co dzień ponieważ poruszam się wszędzie rowerem (z wyboru :)) 
      Do rzeczy: 
      Szukam MTB w cenie do 4 tys. Spodobały mi się Cannodale. Mogę dostać Cannona w cenie właśnie 4 tys. Tutaj link - https://www.cannondalebikes.pl/rowery/2017-gorskie/sport/trail-29/trail-29-2 Jestem jednak otwarty na inne marki.
      Dajcie znać czy jeździliście na tym rowerze lub zbliżonym. Może swoje propozycje i przemyślenia. Jeśli chodzi o przełożenia to 2x10 idealnie mi pasuje bo wydaje mi się to dość uniwersalnym rozwiązaniem. Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.