Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
Niclaus

[Rower] Focus Black Forest 2016, koła 29', rozm. 18,5

Rekomendowane odpowiedzi

Niclaus
Napisano (edytowane)

Focus Black Forrest - rozm. 18,5 (gwarancja do czerwca 2018 r.)
- amortyzator Fox 32 Float Preformance (100mm)
- napęd 2x10 (przód shimano Deore, tył shimano Xt shadow)
- hamulce 180mm / 160 mm - shimano SLX
- sztyca regulowana KindShock eTen R (gwarancja do grudnia 2018 r.)
- nowy łańcuch shimano XT CN-HG95
- opony Continental Race King 2.2
- zadbany, oklejony folią więc w zasadzie bez zadrapań nawet.
- za 3900zł oddam.

Kontakt PW, niclaus@wp.pl, bądź 609 800 549

20170930_141031.jpg

Edytowane przez Niclaus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Niclaus

Update:
- nowy płyn hamulcowy,
- nowe klocki półmetaliczne Ashima (przód)
- serwis amortyzatora z wymianą oleju (uszczelki w związku ze znikomym przebiegiem pozostały oryginalne)
- stan goleni na zdjęciach.

20180106_181002.jpg

20180106_181008.jpg

20180106_181019.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Niclaus

Sprzedany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IvanMTB

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Gość Szymon
      Przez Gość Szymon
      Dzień dobry potrzebuję pomocy, czy byłby ktoś w stanie znaleźć jaki to model ramy? Sam szukałem ponad godzinę ale nic nie znalazłem 
      Oto rama: https://ibb.co/k4H50f
    • zswsdmo
      Przez zswsdmo
      Witam, poszukuję dla swojego taty konkretnego bagażnika (zdjęcie poniżej, znalezione w internecie, swoich niestety nie mam). Nie jest on już produkowany, szukałam chyba już wszędzie. Jest on na klucz, był produkowany w różnych kolorach (czarny, szary, czerwony - o takich wiem bo mieliśmy takie kolory). Jeżeli ktoś z Państwa ma taki na sprzedaż bądź ma źródło, gdzie bym mogła dostać taki o to bagażnik byłabym bardzo wdzięczna :). Odkupie nawet większą ilość :).

Pozdrawiam

• porywacz_zwlok
      Przez porywacz_zwlok
      Witajcie. Trzymajcie kciuki, bo jutro na moich dwóch kółkach zmierzę się z magiczną liczbą 100km. Konin - okolice Poznania.
    • grzechu1984
      Przez grzechu1984
      Witam.
      Po długim zwlekaniu wreszcie zakładam temat o ramie z gianta xtc advanced 2018r.
      Jest to rama z roweru pod linkiem https://www.giant-bicycles.com/pl/xtc-advanced-29-3-ge
      Regulowane haki mają na celu umożliwienie włożenia kół 29 oraz 27+
      niestety rower nie umyty za co przepraszam, w przypadku pytań pisać , mogę zrobić dokładniejsze foty

Foto nr 1 

Foto 2 haki z lewej strony - aby zmienić pozycję haka należy odkręcić oś koła ( imbusem ) oraz dwie śruby ( srebrne imbusowe ) sama regulacja haka odbywa się poprzez kręcenie śrubą znajdującą się w środku każdego haka. Jak widać hak jest zarazem mocowaniem zacisku hamulca.

Foto 3 haki z prawej strony - tutaj mamy tylko jedną śrubę do odkręcenia ( srebrna imbusowa ) aby poluzować hak . Oczywiście wcześniej należy wykręcić oś, hak reulowany jest zarazem hakiem do przerzutki

Foto 4 - Wykręcanie osi , To jest lipa, zawsze trzeba mieć imbus ze sobą.

Foto 5 - Ośka, docisk posmarowany smarem aby nie rył ramy podczas dokręcania

Foto 6 - Prawy hak od wewnątrz - za nim śrubka regulacyjna

Foto 7 - Prawy hak - otwór do regulacji położenia haka

Foto 8 - Lewy hak od wewnątrz - za nim śrubka regulacyjna

• Reapper
      Przez Reapper
      Cześć forumowicze. Zamierzam kupić nową piastę, mianowicie Nowatec d042sb 8/9.

Mam mały dylemat, ponieważ będę musiał zmienić również kasetę i zejść z 7 na 8 lub 9. Problem tkwi w tym, że nie wiem, czy przerzutka 7 będzie pasowała do kasety 8 lub 9 rzędowej. A kupowanie nowej przerzutki nie bardzo wchodzi w gre.

I teraz pytanie do was. Czy poszukać innej piasty, czy poczekać i kupić nową przerzutkę?