Skocz do zawartości

[nowy wygląd FR] Nowa szata graficzna


rowerzysta01

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie osobiście ramki pasują /łatwo znaleźć coś ważniejszego od adminów/, bardziej kłuje w oczy i w  d... brak informacji, o którym pisał m.in. zekker. Skoro zmiany MUSIAŁY być i tego chyba nikt nie kwestionował, to MOGŁY być zakomunikowane. Z kolei zmiany niezapowiedziane wyglądają jak awaria, kojarzą się z błędem w sztuce, zmniejszają zaufanie do osób, którym powierzyliśmy trochę naszych danych osobowych - wyglądają ostatecznie nieprofesjonalnie...

 

W ogóle przez chwilę myślałem, że to atak jakiś i uspokoiłem się dopiero, jak przypomniał mi się zapas nieprzeterminowanych jeszcze konserw w piwnicy - zakupionych przed ostatnim końcem świata :D Ale migotanie przedsionków miałem - jak gość na maratonie w Ciekotach po podjeździe na Radostową ;)

 

Dziękuję za usunięcie "serduszek" bo miałem już pewne podejrzenia... ;)  Pokazanie komuś palca - też może być ryzykowne, ale upierajmy się, że to jednak tylko na pewno zdecydowanie chyba kciuk.

Jeśli chodzi o opcjonalne layout/design/styl do przełączenia to ja bym prosił coś takiego:
http://rowerowki.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zaczynam powoli posypywać głowę popiołem.

Krytyka z mojej strony chyba na wyrost, kolejne zmiany zdecydowanie na plus. Kibicuję dalej.

Zauważyłem, że przy niektórych postach nie ma możliwości ani plusowania ani serduszkowania. Powód?

Chyba pluso/serduszko nie pojawia się we własnych postach, ktoś potwierdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gtb napisał:

A na poważnie to moim zdaniem kłują one trochę w oczy , takie podkreślenie "ja tu rządzę" .

A nie jest tak ? To jest ich forum my jesteśmy tylko szarymi żuczkami na tej stronie B)
Dla mnie powinna być ta ramka szersza aby każdy widział.

Co do łapek to są lajki, a dlaczego nie ma un lajków ? :D

Fajnie jak by się pojawiła opcja na dole strony kto czyta aktualnie ten temat. Tak jest na forum pc lab. Powinno być w ogóle więcej statystyk na forum. Np. kto najwięcej napisał postów w danym dniu, tygodniu albo urodziny dzisiaj obchodzą tacy, a tacy użytkownicy. Ile jest użytkowników aktualnie na forum ile zalogowanych ile gości. Kto dał i dostał najwięcej łapek itp. Mizernie to tutaj wygląda jest tylko info o najaktywniejszych użytkownikach :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej to zamknąć dział Technical suport i niech każdy się męczy sam. Wylewanie żalów tylko psuje to forum. Co będzie na forum i jak będzie wyglądać lata mi to obok sztycy. Róbcie jak chcecie to Wasze forum :) Moje zdanie i tak się nie liczy bo nie mam złotej ramki. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem sobie że po reinkarnacji wrócę na forum za tydzień, kiedy wszystko się unormuje. Ale problem z nietrafionym zakupem Convoy S2+ zmusił mnie do powrotu na forum w 2 dni. I powiem (napiszę) że no, no, jest całkiem już nieźle. Zmiana, poprawiana po uwagach innych użytkowników wcale nie jest taka nieprzyjazna. A taka jasność strony nawet plusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy plus TT to wygoda korzystania z kilku for w jednym miejscu.

To co teraz powiem będzie niepolityczne ale nie na samym "rowerowaniu" świat się kończy. :)

FR może i dobrze się obsługuje przez www ale są też takie które lepiej przez TT. Kiedyś było 1x wstecz aby przełączyć się między forami teraz trzeba skakać miedzy aplikacjami ...

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja akurat trafiłem na to forum właśnie dzięki obsłudze tapatalka. Widziałem jak działa to przez przez przeglądarke. Nie ma porównania do działania z TT. Choćby ciemny motyw TT który nie wypala oczu kiedy czytam w mojej piwnicy no i prędkość działania przy słabym zasięgu gsm i braku wifi. Dostęp przez www to raczej jako backup ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniknęły też statystyki garażu/najwyżej oceniane rowery.

Po pierwszym szoku (jak jeszcze szata była niebieska), coraz lepiej to wygląda. Może coś z tego będzie. Miło widzieć, że słuchacie użytkowników i zniknęły te serduszka. Kciuk też wkurza, ale rozumiem, że trzeba nastawiać się na młodsze pokolenie używające FB, bo od tego nie ma odwrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...