Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

Kuponami posypało to zakupiłem zapas linek do przerzutki i pancerzy:

Linka: https://bit.ly/3dyUONs 3,60 usd / sztuka

Pancerz:  https://bit.ly/3i1goxu ( brałem ten tytanowy ) 6,99 usd / 3 metry

 

Czas przesyłki rewelacja, bo zakup 14 czerwca, a dzisiaj kurier Pocztexu przywiózł paczkę ( 9 dni roboczych ).

Cena patrząc na inne szlifowane linki i dobre pancerze też bardzo OK. 

Bo wiecie, czerwona sportowa linka to skrócony czas zmiany biegu o ułamki, a to na lajtowych przjażdżkach piekielnie ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, BnQ napisał:

Trochę opinii jest, że przychodzą porysowane te lusterka już.

Za 10 zł to nowe raz na rok można. Porysowanie po mojemu niczemu nie przeszkadza, bardziej obawiałbym się, że to lusterko na tych plastikach lata rozdygotane jak 80 latek na bujaku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było pytanie laika w tej kwestii i nie chodzi tu o koszt baterii, tylko czas działania np. jeśli licznik bezprzewodowy będzie działał 1 rok na baterii, a bezprzewodowy 1 miesiąc, to różnica jest spora i według mnie nie warto iść w bezprzewodowy. Natomiast jeśli różnica jest w stylu, że przewodowy pracuję 12 miesięcy, a bezprzewodowy 10 miesięcy, to już różnica nie jest taka znacząca i można kupić bezprzewodowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ok 300km wnioski:

1. Chinolskie pedały naprawdę porządne, po wymianie wkrętów trzymają buciory świetnie, ale bez śladów rozdarcia podeszwy. Już kilku młodziaków na postoju zagadywało mnie co to za "brand". Sława i luksus za 50zł.

2. Eksperyment z kondonami na korbę niestety na minus. Pomysł nadal wydaje mi się ok - zabezpieczyć koniec korby przed przetarciami, ale nie na warunki, w których jeżdżę. Może na szosę albo do miasta miałoby to jakiś sens - w lesie pod gumą zbiera się piach i inne świństwo, które w końcu "rozpękło" chiński wynalazek. 4 zł w plecy.

asa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy zakładał ktoś z Was set śrub tytanowych z RISK do swojego roweru? Chodzi mnie dokładnie o zestaw RT106. Z tego co widziałem, ktoś już używał ich do mostku, a jak z pozostałymi punktami, tarcza, zacisk hamulca czy top cap? Bo obstawiam, że regulacyjne do przerzutek nie stanowią problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może coś zamawiał od nich? https://www.aliexpress.com/store/feedback-score/3206132.html?spm=a2g0o.store_home.pcShopHead_11803355.5

 

Zamówiłem stery, ale anulowali przesyłkę (shipment cancelled by seller). Zaraz po zamówieniu pojawił się status extend processing time. Później że wysłana, a dalej anulowana. Pisałem do sprzedawcy i odpisał, że cofnęli ją przez covid. Zapytałem czy wyślą jeszcze raz, a w odpowiedzi pisze, że zwróci pieniądze przez paypala. Co robić, co robić? Płaciłem przez payu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2020 o 18:34, Danuel napisał:

. Eksperyment z kondonami na korbę niestety na minus. Pomysł nadal wydaje mi się ok - zabezpieczyć koniec korby przed przetarciami, ale nie na warunki, w których jeżdżę. Może na szosę albo do miasta miałoby to jakiś sens - w lesie pod gumą zbiera się piach i inne świństwo, które w końcu "rozpękło" chiński wynalazek. 4 zł w plecy.

Podzielam zdanie kolegi. Też już 2 pary rozwaliłem. Pękają dość szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2020 o 22:00, MaxCava napisał:

Żaden PayPal bo Cię zrobi na szaro - znany trick sprzedawców. 

Zakładaj spór, dołącz screeny rozmowy i zażądaj full zwrotu. Ja bym tak zrobił.

 

 

W dniu 25.07.2020 o 19:39, dfq napisał:

Ja tak miałem. Założyłem spór na aliexpress, napisałem tylko że sprzedawca nie wysłał towaru i anulował wysyłkę. Ali zwróciło mi kasę w tydzień 

Dzięki. Tylko skąd taka sytuacja? Towaru nie mają? Stery cały czas wiszą. Niby paczka cofięta przez covid, ale w międzyczasie doszło kilka innych paczek z ali. A komentarze mają ok. Chciałem brać od nich novateci, ale chyba odpuszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Dziubek napisał:

Podzielam zdanie kolegi. Też już 2 pary rozwaliłem. Pękają dość szybko.

Tak ostatnio się zastawiałem czy można byłoby coś domowymi środkami zdziałać na przykład nawywijać coś z dętki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KrisK nie no spokojnie - to wszystko było tylko na próbę i raczej nie będę się zbytnio cackał z korbą, ale jak ktoś lubi dbać o sprzęt, to może coś kombinować - np jakimiś gumami w szpreju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...