Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Potrzebuję kupić komplet manetek do napędu 3/9, obecnie nie mam dużego wyboru i zastanawiam się nad Deore sl-m590. Na znanym portalu można je dostać ~170PLN, a na ali jakieś 100pln, nurtuje mnie jednak czy to faktycznie to ta sama produkcja, obawiam się trochę że te z Ali to podróbka może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
ponawiam pytanie odnośnie mocowania convoya do kierownicy. Obecnie mocuję go silikonowej opasce ale jedna mi się już rozerwała.. Potrzebuję czegoś trwalszego i stabilniejszego. Możecie coś doradzić?

na szybko coś takiego znalazłem, mocowane do mostka i z uchwytem ala gopro, ale czy to jest trwałe?

https://pl.aliexpress.com/item/4000030482481.html

https://pl.aliexpress.com/item/4000178192513.html

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2020 o 10:13, SoloTM napisał:

Ups, nie działa link. 

Polećcie gacie z pieluchą pod szorty. 

Ew. szorty, koszulkę, bluzę. Na MTB oczywiscie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bogus92 napisał:

Mam co prawda w MTB i nie z ali a z Decathlonu taką: https://www.decathlon.pl/torba-pod-siodo-500-m-06-l-id_8354448.html

Mieści smartphona, łatki, narzędziownik podręczny, klucze do domu i paczkę chusteczek. :)

własnie czegoś w tym stylu szukam , myślałem ze ktoś możne kupował i możne podzielić się opinia ale chyba nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grzeszaldo napisał:

 myślałem ze ktoś możne kupował i możne podzielić się opinia ale chyba nie ...

Mam Takie Bontagera - kosztowało ponad 100 euro ( prezent, nie kupowałem ) i jest łudząco podobne do tego z Decathlonu. Ja jednak nie korzystam, bo miejsca tam mało, i wadą wg. mnie jest to, że pranie częste bo błoto, woda leci prosto na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MaxCava napisał:

Mam Takie Bontagera - kosztowało ponad 100 euro ( prezent, nie kupowałem ) i jest łudząco podobne do tego z Decathlonu. Ja jednak nie korzystam, bo miejsca tam mało, i wadą wg. mnie jest to, że pranie częste bo błoto, woda leci prosto na to.

ja do szosy szukam aby tam spakować , dętkę, łyżkę, jakiś mały zestaw kluczy i możne łatki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...