Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies
Zdjęcie

[rower] upgrade Kross Evado 5.0 2k15

kross evado upgrade

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 MaciejT92

MaciejT92

Świeżak

• Użytkownik
  • 34 postów
  • Imię:Maciej

Napisano 06 sierpień 2017 - 12:49

Witam, zastanawiam się nad sensem tego co chcę zrobić, dlatego proszę mnie nie zjadać. Kupiłem evado 5.0 w styczniu za bardzo przyzwoitą cenę i po przejechaniu ponad 1k km poczułem lekki zawód, że nie zdecydowałem się na model MTB. Nie czuję się za dobrze w mieście(hałas i za dużo ludzi) i na własną rękę wsadziłem do roweru dużo szersze opony by nie topić się w lesie(na oryginalnych nie dało rady, próbowałem). Ogólnie jestem zadowolony z jazdy ale czuję, że czegoś mi brak. Zastanawiam się, nad sensem wkładania do tego roweru części MTB, wiecie szersza kierownica, jakiś amortyzator z większym skokiem. I moje pytanie, mam sobie odpuścić czy może warto z tzw crossowego roweru zrobić MTB i czy w ogóle się da? Jak tak to od czego zacząć 'upgrade' ? 

• 0

Reklama

Reklama

#2 wkg

wkg

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1001 postów
  • Imię:Witek
Garaż Rower

Napisano 07 sierpień 2017 - 20:34

Kierownica i amor zmieni Ci geometrię.

Nie zrobisz z niego MTB.

Pociesz się, ze jak byś jeżdził na MTB na szutrach żalowałbyś, że nie masz węzszych opon; )

• 0

#3 Michal2008

Michal2008

Amator

• Użytkownik
  • 78 postów
  • Imię:Michał
Garaż Rower

Napisano 08 sierpień 2017 - 07:54

rozwiązanie: zbierać pieniądze na MTB,

sam mam Evado 6.0 2017 i też już mi brakuje roweru typu MTB, ale przeróbka to zły pomysł i szkoda pieniędzy moim zdaniem. Więc sprzedajesz obecnego i kupujesz MTB, albo zbierasz na drugi rower :D

• 0

#4 MaciejT92

MaciejT92

Świeżak

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 34 postów
  • Imię:Maciej

Napisano 08 sierpień 2017 - 08:45

Sprzedanie go i dokładanie to strata kasy, apetyt mi urósł i pewnie chciałbym potroić kwotę, za którą kupiłem ten rower. No nic, pomyślę coś na własną rękę.

• 0

Reklama

Reklama

#5 Michal2008

Michal2008

Amator

• Użytkownik
  • 78 postów
  • Imię:Michał
Garaż Rower

Napisano 08 sierpień 2017 - 11:07

Sprzedanie go i dokładanie to strata kasy, apetyt mi urósł i pewnie chciałbym potroić kwotę, za którą kupiłem ten rower. No nic, pomyślę coś na własną rękę.

głownie chodzi mi o to, że nie ważne jak dobry amor wstawisz czy pozmieniasz wszystkie komponenty na super hiper to i tak z tego MTB się nie zrobi... 

• 0