Skocz do zawartości

[Manetka Sram X-0 na 9] [kaseta 9] [Przerzutka GX]


2701

Rekomendowane odpowiedzi

https://goo.gl/photos/byBCRAjpBKHkXQws6

Witam wszystkich  serdeczne,

 

wrzuciłem link do zdjęc abyśmy wiedzieli o czym rozmawiamy. Mój "rower po bułki" jest w dość kiepskim stanie, a przeskakujący na kasecie łańcuch domaga się pomsty. Przerzutka XTR ma wygiety wózek i nie da się wyregulować. Obecna konfiguracja napędu to 1x9 (na korbie są pozostałe zębatki, bo nie miałem jak zdjąć). Manetka Deore (x9), oraz przerzutka XTR (x9). Zamierzam pozostać przy 9 przełożeniach, ze względu na posiadane manetki, oraz kasetę którą już kupiłem. Pytania do mających pojecie:

 

1. Czy widoczna na zdjęciu manetka Sram X-0 na 9 funkcjonowałyby z przerzutka Sram GX?

2. Jeśli opcja 1 jest głupia, lub ktoś ma lepszy pomysł, jaka przerzutkę Shimano kupić aby 1x9 funkcjonowało najlepiej? (Z obecnym XTR mimo normalnej sprężyny nie mam dropów łańcucha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

1. Czy widoczna na zdjęciu manetka Sram X-0 na 9 funkcjonowałyby z przerzutka Sram GX?

Nie bardzo, na pewno nie da się tego poprawnie wyregulować.

 

Najpierw spróbuj naprostować XTRa, jak sie nie uda, pęknie czy sie połamie, wtedy myśl o nowej.

 

Do tej manetki X0 możesz kupić przerzutki srama 9sp albo shimano 10 sp i działa to na tyle dobrze ze można używać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...