Skocz do zawartości

ROSE COUNT SOLO - hardtail 27,5 i 29"


paulsen

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj.

Ja za to przepraszam, za zbyt emocjonalne posty. Doplacilem ok 50 funtów, aby rower był szybciej (2 tyg zamiast 8), dostałem po 4 i czeka mnie mailowy ping pong. 19 wyjeżdżam do PL, wrócę po kilku dniach ale syn po miesiącu. W lato już nie zdążymy pojeździć, a na tym nam zależało.

Pal sześć ten kolor, ale czas działa na moją niekorzyść. Prześlę Tobie mail z opisem i zdjęciami. 

Dziękuję za Twoją odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest generalnie rozwiazana i to dzieki pomocy @paulsen.

Rose dosc szybko sie ze mna skontaktowalo, czesc bedzie wymieniona na nowa, dorzucili jeszcze niezbedne rzeczy, ktore bede potrzebowac do zamiany wezykow w klamkach. Jak zwykle zatem nastawilem sie do sprawy bojowo, jak zwykle niepotrzebnie. :)

A teraz co do roweru - po kilku dniach stania w salonie, zaczalem sie przyzwyczajac do koloru. Nie, nie jest taki jak na ich stronie, odcien wpda bardziej w morski, wiecej w nim zielonego, jak blekitu, napisy sa w razacym pomaranczowym, zamiast jasnym, ale... efekt jest niesamowity, kazdy kto go widzi mowi - ale zaje...sty rower. Gdyby nie to, ze oczekiwalem innego odcieniu, a nawet koloru, to w ogole bym na to nie narzekal. W mroku nocy pomaranczowe pancerze Jaga daja swietny efekt. Geometria ramy mi pasuje, jedyne co trzeba zrobic, to skrocic kierownice, ale lepiej kupic za szeroka, jak za waska i w cieciu nie ma nic w tym nadzywczajnego. 

NIe, nie oddalbym go i nie, nie wymienilbym na żodyn inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@paulsen

 

Witam,

jestem zainteresowany zakupem Count Solo 3.

Planowalem tego dokonac na przelomie grudnia/stycznia. Czy na ten model są planowane obniżki czy nagle zostanie zasąpiony nowym na rok 2019? Jeśli tak to kiedy można się spodziewać prezentacji nowych modeli i czy ceny oraz osprzęt drastycznie ulegną zmianie?

 

Z moich wstępnych wyliczeń wynika, że powinienem wybrać rozmiar S.
Mam 172cm, 88kg i od podłogi do kroku około 75cm.

Edytowane przez JackFrost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżek nie planujemy, bo model bardzo dobrze się sprzedaje. Właśnie skończyła się część ram, kolejne przyjdą w listopadzie (połowa i koniec miesiąca). Do asortymentu dojdą nowe wersje, które pokażemy na stronie w drugiej połowie listopada. Count Solo 3 w rozmiarze S będzie dostępy właśnie w listopadzie, bo obecnie widzę, że zapasy się skończyły. Cena nie powinna ulec zmianie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...