Skocz do zawartości

[sklep] www.biketopia.pl


darthachill

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam opinii dla wyżej wymienionego sklepu, chce zakupić tam rower za 4 000 zł i wcześniej chciałem porozmawiać o dostępności produktu. Niestety telefon wyłączony, na maile nie odpisują. Na ich stronie na fb znalazłem dużą cześć negatywnych komentarzy odnośnie braku kontaktu. Ktoś kupował tam i mógłby się podzielić swoją opinią? W innych sklepach rower, który chce kupić kosztuje 300 zł drożej, a to robi różnice jak na mój studencki portfel. Staje przed wyborem, czy kupić za 4 000 zł i łudzić się, że wyślą mi ten rower, bo kontaktu zero. Czy zapłacić drożnej i mieć święty spokój, jakbyście zrobili?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na facebooku, dziewczyna miała podobny problem, ale pieniędzy chyba nie dostała cytat:

 

Przestrzegam! Pierwszy raz wystawiam negatywną opinię, ale też nigdy się z takim sklepem nie spotkałam. Kontakt praktycznie żaden. Zamówiony towar dostarczony po 16 dniach. Z uwagi na opóźnienie obiecano mi zwrot 20% ceny (co zresztą zostało uwzględnione w przesłanym paragonie), lecz pieniędzy niestety nigdy nie zwrócono, a maile pozostają bez odpowiedzi.

 

Tobie się udało odzyskać pieniądze ze zniżki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie też tak zrobie. Udało się, dostałem odpowiedz ale dopiero po napisaniu na facebooku.

Powiedz mi jeszcze jedną rzecz. Na ich stronie jest coś takiego jak "kup ten produkt taniej odbierz kupon" chodzi tutaj o zapisanie sie na newslettera, czy zapisałeś się na to i otrzymałeś jakiś kupon/rabat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...