Skocz do zawartości

[JPJ] Czyli Jurajski Piknik Jednobiegowy 18-19.06.2016


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie nieco prywaty wkraść w wątek...otóż pozbywam się kółek z Cooker'a - oczywiście w jedynie słusznej opcji napędowej, z kompletem opon wtb oraz z Panaracer'em faB nimble i tarczami 180/160mm. Gotowe na bezdętki. Zaintenteges zapraszam na Priv.

 

20160519_110039.jpg

 

20160519_110105.jpg

 

20160519_110153.jpg

 

IMAGE_557.jpeg

 

20160519_110212.jpg

 

IMAGE_552.jpeg

 

IMAGE_553.jpeg

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, a co powiecie na rozreklamowanie pikniku na uwielbianym przez wszystkich portalu społecznościowym? Jakby tak odpowiednio sformułować ogłoszenie i udostępnić w odpowiednich grupach... Wiem, że u krakusów jest sporo jednobiegaczy, może się któryś uterenowi i wpadnie, mają blisko w końcu? Bo jak na razie to się zapowiada kameralnie, nie żeby mi to przeszkadzało, ale im więcej ludzi w tym roku, tym większa szansa na zorganizowanie czegoś w latach następnych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie moja broszka ale ja jestem jak najbardziej "za"
Tam się chyba robi jakieś wydarzenie czy coś takiego, podkleił bym też na troglavowym i poprosił pnt o udostępnienie, tema29er pewnie też z chęcią w to pójdzie.
I wtedy to się zrobi duży piknik -zobaczycie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - wstępnie jest zaklepana miejscówka na kilkanaście osób także żebyśmy nie przegięli. 

 

W celu promocji wydarzenia pod kątem kolejnych lat jak najbardziej dobry pomysł - puścić wici w całą Polskę. Jedyne co to można po prostu poinformować że impreza z racji noclegowni raczej kameralna więc miejsca szybko się kończą. 

 

Inną sprawą jest fakt że Facebook słynie ze słomianego zapału uczestników wydarzeń także może się okazać że z wielu osób chętnych przyjedzie raptem kilka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tak troszkę późnawo jak mi się zdawa na agitkę :P

 

Jest pewna, niezerowa szansa, że będę miał dziś wieczorem projekt naklejki/koszulki. Naklejki to grosze, niewarte wspominania, ale ilu byłoby potencjalnie chętnych na koszulkę?

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
nie jest źle z czasem

 

Zatem co do agitki jeszcze. Ja jestem Szajsbukofobiczny, temat tutaj mamy, wieść poszła ustnie po świecie, jeśli ktoś chciałby tu i ówdzie zareklamować imprezkę, to ja nie widzę przeciwskazań.

 

Tylko niech potencjalni uczestnicy są świadomi, że to bedzie impreza Jednobiegowa, czyli jak ktoś wyskoczy ze ściganctwem, krosiarstwem i takimitam dyrdymałami to osobiście napompuję mu dętki wodą i poprzegryzam achillesy  :devil:  

 

Szacunek...

I.

 

PS

 

Podziękował za uznanie, przekażę Białce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega! Biore xl;)

 

Co do agitacji, miejsc mamy 15. Ale jest jeszcze drugi budynek, i trzeci w budowie;) Pani nie miala zadnych rezerwacji poza nasza. W pozostalych miejscach warunki troche bardziej spartanskie. Szalu ani wariactwa moze na razie nie robmy, ale jesli koledzy kolegow kolegow chca dolaczyc, to niech sie zglaszaja tutaj, nie chce mi sie na raz trzech platform ogarniac ;) poza tym przypominam o wysoce terenowym charakterze imprezy i ogolnie lekkim podejsciu organizatorow, czyli: zapewniamy spanie i jakie takie przewodnictwo na trasach. A reszta wyjdzie w praniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że zmieszczę się z Wami w tej piętnastce, bez Inbreda, z przełajem......:) może wyjątkowo bez ok, bo mam piastę flip flop i wolnbg 17 z... tylko z jaką korbą to połączyć. Lasek Wolski i okolice lotniska mnie ostatnio pognębiły na mtb i jak tak wygląda cała jura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tak wygląda cała jura :)

 

Tereny po których będziemy się kręcić są ciut łagodniejsze jeśli chodzi o przewyższenia 'na raz', ale tylko ciut ;) Technicznie momentami będzie bardzo, ekhm, interesująco :)

 

Planujecie na sobotę jakąś pętlę albo ewentualny powrót do bazy w trakcie dnia, coby spóźnialscy mogli dołączyć? ;)

 

W sobotę trasa wygląda w zarysie tak. Drobne dewiacje od rysunku przewidziane w okolicy Góry Zborów i powrót via Rzędkowice. Także baza w trasie niet. Napisz kiedy planujesz mniej więcej być i czy autem czy pociągiem, to może coś się wymyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Co do kolorów to jeszcze nie wiem czy uda się różne, bo jak będzie sito a nie DTG to wtedy wszystko pójdzie na jeden kolor,  na który zostało rozbarwione.

 

Ivan L 2szt

Adaśko XL 1szt (szara)

 

Kaman Pany, jutro chcę złozyc zmówienie, żeby było na czas...

 

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...