Skocz do zawartości

[komplet] Popularny z allegro


jyaro1

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie te sklepy kupują w Twoim imieniu na aliexpress i Chińczyk wysyła do Ciebie, dlatego tak długo się czeka. Tylko, że doliczają sobie prowizję. A w przypadku doliczenia przez urząd celny cła i vat to TY to opłacasz. Również to TY ponosisz odpowiedzialność za sprawdzanie podrobionej odzieży (tak dla Twojej informacji to są 100% podróby).

 

Wystarczy w Alieexpress wpisać: cycling clothes i masz tego ogrom. Cena to około 85zł (w tym wysyłka). Czas oczekiwana dokładnie taki sam jak w przypadku tego "sklepu", a 70-100zł w kieszeni.

 

http://www.aliexpress.com/category/200106001/cycling-clothings.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

w przypadku doliczenia przez urząd celny cła i vat to TY to opłacasz
 

Cła raczej nie nałożą, chyba że kolega zamówi z 5 kompletów.

VAT mogą nałożyć, ale jeżeli kolega zamówi ciuszki za mniej niż ok 24USD to też nie naliczą.

Z tymi podróbkami też bym nie przesadzał...

 

Jak nie zależy Ci na czasie to faktycznie zakup na aliexpress nie jest złym pomysłem, niemniej po pierwsze to trafienie w rozmiar to jak wygrać na loterii, po drugie to to takie ciuchy nie wytrzymają więcej niż 1 sezon. Jak dla mnie lepiej dopłacić do czegoś markowego, przynamniej wytrzyma dłuzej a i jakość będzie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cłem to pół biedy bo to kilka procent, ale VAT to 23% i trzeba udowodnić, ile się zapłaciło. Mnie kiedyś "złapali" pomimo napisów SAMPLE czy GIFT, ale to przy zakupie ramy karbonowej.

 

Co do jakości tych ubrań to słabawo, o ile koszulki, kamizelki itp. to nie problem, o tyle już spodenki, a dokładnie ich wkładka to może być MEGA problem. Ja po dwóch jazach w takich spodenkach wyrzuciłem je do kosza. Wkłada była ta "puszysta" , że naciskała mi na genitalia i po prostu mi drętwiały. Nie polecam takich spodenek, szkoda zdrowia.

 

Już lepiej kupić ubrania np. Accenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...