Skocz do zawartości

[Zlot] 8 Oficjalny Zlot FR.org - Masyw Śnieżnika


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

W narvrsi pivko coś koło 25 koron kosztowało. Czy przyjmują złotówki to nie wiem. Kilka razy tam byłem ale zawsze mam korony z tego prostego powodu, że kartą, inaczej niż u nas, nie wszędzie zapłacisz a na złotówkach Czesi nas zwyczajnie oszwabiają. Piwko w koronach to 3pln a od kumpla wzięli 5pln.

O której chcecie mieć to śniadanie? Ja bym proponował o 8:00, co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suliwoods? Tam jest całe 3km singla. Bez sensu wg mnie. Chyba, że chcecie polatać po Ślęży i Raduni, ale tamte szlaki potrafią dać w kość. Chyba, że po szutrach. Ale zdecydowanie lepszą opcją są ścieżki na Srebrnej Górze, trochę na wyrost z Enduro w nazwie. Spokojnie do ogarnięcia na HT, bo wszystkie dropy, hopki mają cziken lajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Suliwoods jest póki co tylko jedna krótka ścieżka - szału nie robi, ale przyjemnie się jedzie. Na końcu jest knajpa i można tam zostać albo jechać na kolejną pętlę i tak w kółko. Poza tym na całej Raduni, jak i Ślęży jest pełno innych fajnych tras i bardzo przyjemnie się tam jeździ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do wykupienia sobie chociażby śniadań. Tam jest czarna dziura i trzeba będzie skądś taszczyć to żarcie.

Piszcie kto jest chętny na wyżywienie. Dopiszę do listy i się rozliczycie już na miejscu.

 

Jeśli jeszcze nie za późno, to proszę o dopisanie mnie i Sylwii do śniadań na sob. i niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wątków się przewinęło w międzyczasie. Nas będzie 3szt (Kerownik, PatryQ i Ukasz). My już od tygodnia pijemy  tzn planujemy wyjazd i:

 

Opony - po użyciu "Żywca" itp jest to obojętne....poprzednie zloty na Rubenach za 18zł ;) dawały radę.

 

Śniadania CHCEMY (3osoby na  sobotę i niedzielę) - sugeruję następnym razem od razu to wliczać.

 

My będziemy w piątek jak widać wyżej.

 

Chcemy wyra w jednym pokoju, może być zbiorczym... ;)

 

No i pytanie strategiczne:

Czy miejsce na ognisko jest w odpowiedniej odległości od zabudowań ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...