Skocz do zawartości

[Zlot] 8 Oficjalny Zlot FR.org - Masyw Śnieżnika


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dobrze z zapisami to nigdy nie było. Już mamy 14 osób :) Zapisujcie się. Tereny zacne na Was czekają a każdy znajdzie coś dla siebie i szosą można i szutrami i wąskimi ścieżkami.

 

Ale pamiętasz, że dzielimy się kasą po równo? Żeby nie było jak ostatnio, że ty na Kanary a ja do Człuchowa.

 

Czyli wpłacajcie, wpłacajcie kochani :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hehe, dopiero po ślubie wyszło, że na drugie ma Al-Kaida :D ponoć częsty przypadek...

 

Trochę czasu jeszcze jest, to się zobaczy... Może nie zauważą jak wyjdę do sklepu po lód i wrócę za 3 dni ;)

Takie rzeczy też się zdarzają.W czasach szkolnych wybieraliśmy się nad morze z Częstochowy.Standard,zbiórka rano i nagle znalazł się też kolejny z paczki który wyszedł w kapciach śmieci wyrzucić i co...pojechał z nami tak jak stał ;)Nawet kosz na śmieci podróżował sobie po Polsce.Fajne to czasy były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Uwaga ważny komunikat!

 

Niestety okazało się, że Pani z ośrodka to jakiś nierozgarnięty twór. Oprócz nas, zaczęła zapisywać również jakąś grupę z motorami bo, tu cytuję: "motory, rowery co to za różnica?" Pani myślała, że motocykliści są od nas. No i że za nich zapłaciłem wpłacając zaliczkę. Na szybko będę szukał czegoś w zastępstwie. Trochę ciężko będzie ale jestem dobrej myśli.

Na teraz mamy w odwodzie nocleg tutaj http://willaweronika.w.interiowo.pl/index.html Tylko, że tutaj płacimy po 40pln, więc zeżarło by budżet ogniskowy ale może uda się co wynegocjować. No i parę pokoi jest z łóżkami małżeńskimi.

Piszcie co o tym sądzicie. Rezerwować tą Weronikę? Szukać dalej?

Mam nadzieję, że nierozgarnięta pani odda mi zaliczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niestety okazało się, że Pani z ośrodka to jakiś nierozgarnięty twór. Oprócz nas, zaczęła zapisywać również jakąś grupę z motorami bo, tu cytuję: "motory, rowery co to za różnica?" Pani myślała, że motocykliści są od nas. No i że za nich zapłaciłem wpłacając zaliczkę. Na szybko będę szukał czegoś w zastępstwie. Trochę ciężko będzie ale jestem dobrej myśli. Na teraz mamy w odwodzie nocleg tutaj Willa Weronika Tylko, że tutaj płacimy po 40pln, więc zeżarło by budżet ogniskowy ale może uda się co wynegocjować. No i parę pokoi jest z łóżkami małżeńskimi. Piszcie co o tym sądzicie. Rezerwować tą Weronikę? Szukać dalej? Mam nadzieję, że nierozgarnięta pani odda mi zaliczkę.

 

To Pani powinna to teraz odkręcić, zadzwonić do kogoś z tych motocyklistów i wytłumaczyć im, że zaszła pomyłka i miejsc brak. Nie da się już nic zrobić?

 

Jeśli o mnie chodzi, to 5 zł nie robi różnicy, ważne żeby wypad wypalił, ale faktycznie ciężko będzie czegoś poszukać tak na ostatnią chwilę, na tyle osób.

 

Ja bym generalnie nie odpuścił tej miłej Pani, bo nie po to rezerwujesz miejsce w styczniu czy lutym, żeby w maju się dowiedzieć, że coś jest nie tak. Narobiła bałaganu, niech teraz to jakoś posprząta, w końcu to nie nasz problem,  szczególnie, że już wpłaciłeś zaliczkę.

 

Trudno powiedzieć czy ta Weronika, była by lepsza czy gorsza od tego co mamy zaklepane, chyba, że ktoś był i w jednym i w drugim miejscu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokręciła kobieta, wina może być jej, ale problem siłą rzeczy jest też nasz. Co do zasady możemy się domagać tego, na co się umówiliśmy (o ile nie nie było na wszystko na pysk). Jeśli kobieta jest na tyle ogarnięta, żeby to z nią odkręcać i nie cierpieć nieprzychylnej właścicielki, to należy próbować.  Może dobrym pomysłem jest zadzwonić dnia kolejnego i na spokojnie wybadać możliwość odkręcenia problemu? Jeśli widoki na to słabe, to trzeba uciekać gdzie indziej. Mnie ośrodek nie robi różnicy dopóki mieszczą się wszyscy, którzy chcą jechać na zlot i jest przechowalnia rowerów. Jadę w góry na zlot a nie do ośrodka.

 

Generalnie, wierzę że Przeor ma głowę na karku i wybierze dla nas możliwie najlepsze rozwiązanie. Zgadzam się w ciemno, dopóki koszty nie wzrosną przesadnie (np. podwoją się). Weronika, Matylda czy inna Genowefa... wszystko jedno.

 

Przypomnę na marginesie, że jeśli kasa była wzięta jako zadatek, to można żądać zwrotu podwójnej kwoty, jeśli wypadamy z ośrodka z winy właściciela. Co innego jeśli kasa była wzięta jako zaliczka. W teorii dużo możemy. W praktyce najlepiej zrobić tak, aby bez szarpaniny odbyć kolejny dobry zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu to my mamy szukać miejscówki, a nie motocykliści? My zapłaciliśmy i zaklepaliśmy, a że pani się pomyliło, to problem pani oraz motocyklistów.

 

No chyba że poszło na noże - w takiej sytuacji oczywiście kasa z powrotem i szukamy na gwałt czegoś innego.

 

Gupia picz btw ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby można walczyć o tą pierwszą miejscówkę ale skoro właścicielka nie wykazała się inteligencją i odpowiedzialnością to lepiej temat odpuścić. Postawimy na swoim i się okaże, że pani jednak znalazła dla wszystkich miejsca. Podostawia łóżka, polokuje ludzi w szopach i co? Będziemy się bić? Krzyczeć będziemy na nią? Według mnie nie warto wprowadzać nerwówki. Będę dzisiaj dzwonił jeszcze do kilku miejsc, z których dostałem informację o wolnych miejscach. Zobaczymy. Może dobrze, że tak wyszło?

 

Zapisywać się można, jak najbardziej. Przynajmniej będę wiedział ile jeszcze szukać noclegów.

Chyba w przyszłym roku poproszę o detronizację z tej zaszczytnej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...