Skocz do zawartości

[Zlot] 8 Oficjalny Zlot FR.org - Masyw Śnieżnika


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Zaś kolejny zlot który mnie ominie :/

Rok temu drugie młode mi się uplęgło, więc to było oczywiste że nie pojadę.

A w tym roku akurat 26 czerwca rok skończy, więc cała familia na chacie i ciężko będzie wymówkę znaleźć żeby jechać na drugi koniec PL. A chętnie bym oblatał nowy rowerek w górach :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że spokojnie możesz wyprawić tydzień wcześniej i to w jakiejś fajnej knajpie, przynajmniej dobrze spożytkujesz 500+. Przecież 26 czerwca ta właśnie knajpa jest zajęta ;)

 

Taaak... a młody jest przecież za młody, żeby się połapał ;)

 

Widzicie, ja to rozumiem, młody też pewnie by zrozumiał (a nawet jeśli nie, to i tak mu to lata)  :icon_wink:

Ale stara może robić problemy i miałbym furiozo na kwadracie przez cały okres wakacyjny... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stara może robić problemy i miałbym furiozo na kwadracie przez cały okres wakacyjny... 

 

Łoł! Wzorowo Cię kobieta sterroryzowała... 

 

W drugą stronę to nie działa? Jak nie pojedziesz wyszaleć się na rowerze, to ona będzie miał furiozo przez miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł! Wzorowo Cię kobieta sterroryzowała...

 

W drugą stronę to nie działa? Jak nie pojedziesz wyszaleć się na rowerze, to ona będzie miał furiozo przez miesiąc?

Hehe, dopiero po ślubie wyszło, że na drugie ma Al-Kaida :D ponoć częsty przypadek...

 

Trochę czasu jeszcze jest, to się zobaczy... Może nie zauważą jak wyjdę do sklepu po lód i wrócę za 3 dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...