Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy Paprykarz 2015 czyli Zlot Miłośników Wszelakiego Żelastwa


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

@Buchar: Chupacabra na 30mm wewn., tarcza 180mm. Będziemy podmieniać! ;)

 

A jeśli pytasz czy wlezie do Fargo to donoszę iż wejdzie z wiatrem po obu stronach. Testowane Knardem na 23mm, foty później ma Priv...

 

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wybierających się na Paprykarz z Bydgoszczy i okolic lub Poznania...

 

Mam prośbę o przewiezienie w drodze powrotnej kierownicy, którą to na moją prośbę kolega Ivan przywiezie z UK.

Dałoby radę?

Jak się da to się da ;)

 

A tak na serio - nie ma pewności, ale jak pojadę to znajdę miejsce na dodatkową kierę w plecaku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Przyjeżdżałbyś/będziesz PeKaPem? 
A fleegla przywiózł byś nazad? Jak wejdzie do plecaka i Ci zalega w piwnicy oczywiście ;)


_______________________________________________________________

My dziś korzystając z boskiej pogody pojechaliśmy z moimi zuchami obadać trasę na piątkową imprezkę (są 2 lokalizacje nad którymi się zastanawiam) i obiecuję - będzie prosto. Mój średni Piotrek objeżdża całość a lat ma 10 :)

Oczywiście nie wiem jak ta sama trasa będzie wyglądała w nocy, po ciemku, po 3 piwach w długiej sukience  :033:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kolega Król Netu, Smakosz Pierników ma być. W sumie ze starej braci Maniak się nie odezwał, Bliźniakom księżyc i tandema ukradli, więc ich nie będzie. Chyba Pawła, kumpla LOrda nie będzie. Artur będzie nas wspierał Dobrym Duchem
Kilku się kuruje ale walczą dzielnie w rehabilitacji co by się pojawić. I prawdopodobnie będzie kilka nowych twarzy, nie tylko z forum.
NO i ma PODOBNO być.. Ivan, na czas! :D :D  Ale nie uwierzę zanim nie wyściskam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poradźcie-no, jakie kapcie zabrać, max 1,75"? Bo Double FIghter w błocie nie powalczy, a cały czas się nie mogę zdecydować. Smart Samy starczą zcy szukać bardziej agresywnej opcji? 

 Raport z minionego weekendu ;)

Bukowa i Wkrzańska suche jak pieprz.

Nie wiem kiedy macie zlot ale nawet jakby popadało przez 2-3dni przed  to i tak większość wody spłynie po powierzchownych warstwach.

Jedzie ktoś z Bydgoszczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem kiedy macie zlot ale nawet jakby popadało przez 2-3dni przed  to i tak większość wody spłynie po powierzchownych warstwach.

 

No, taki żarcik - dzisiaj rano padał u mnie śnieg, zapowiadany jako deszcz :P I prognoza jest że do końca tygodnia *coś* ma padać. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Thomaszu, wczoraj  "pożyczyli mi" z firmy 5 koszulek od S do XXl. Pomierzyłem i już miałem wrzucać (mogę zapodać na pv) ale wyglądają mi na inne niż te szare co macałem za pierwszym razem. Dlatego dziś jadę je oddać i wziąć DOKŁADNIE te co mają być. Myślę, że wieczorem podam już konkretne.

Nie, Kolegi Bartka zdecydowanie nie będzie :D

ps: wróżka zaczyna podawać coraz słabszą pogodę, spiąć Tyłki Mości Pany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

UWAGA: Rozmiarówka koszulek wg danych producenta.

S - wzrost 160, klatka 88-92, pas 76-80, szyja 37/38
M - wzrost 168, klatka 96-100, pas 84-88, szyja 39/40

L - wzrost 176, klatka 104-108, pas 92-96, szyja 41/42

XL - wzrost 184, klata 112-116, pas 100-104, szyja 43/44

XXL - wzrost 192, klata 120-126, pas 108-114, szyja 45/46,5
XXXL - wzrost 192+ (trędy!), klata 132-138, pas 120-126, szyja 48/49,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...