Skocz do zawartości

[bikepacking] Podróże na rowerze


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

to nie tak... dawno temu już było ustawione - Stalowe Trójmiasto miało być z początkiem października a potem uciekamy w góry. Ale udało się tylko na to drugie załapać, a naprawdę ciężko przestawić dwa komplety dziadków z drugiego końca Polski bo impreza się obsunęła. A i tanie bilety w norwegianie nie podlegają zwrotowi :/ Uwierzcie, bardzo żałuję, że nie udało się spotkać ze stalową ekipą.
(koniec offtopa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

LENIWIEC plus dostawka (test nowego konceptu)...

 

Genialne. Ten pomysł podbije świat bikepackingu. Oczywiście milionów na tym nie zarobisz - zaraz to "ktoś" skopiuje - ale wszyscy(?) będą wiedzieć, że to Ty byłeś pierwszy. Sza-cu-nek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Jak walizka na kółkach.

hehe dokładnie to samo mam wrażenie (i nie tylko ja), od wczoraj się z tego śmiejemy ;) 
Patrzę na to i myślę, że niektóre odnogi bikepackingu zmierzają w stronę kompletnego absurdu... 
A zważywszy jak chłopak ma nisko siodło w odniesieniu do tej walizki to jakoś nie wróżę mu wygodnego stawania na czerwonym świetle :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

.. że własna robótka znaczy się? (bo tak wygląda..)  :thumbsup:  
A zamek po której? Po tej co się roweru nie kładzie "bo napęd"? hmmm
_____________________________________________________________________________

Z innej beczki: a w nowej "Szosie" o nierównej walce obciążonych przełajówek z alpejskimi singlami.

15138584_10208643485825496_2402332253310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

że własna robótka znaczy się? (bo tak wygląda..)    A zamek po której? Po tej co się roweru nie kładzie "bo napęd"? hmmm

"Samoróbka" powstała swego czasu w oczekiwaniu na Pacmana :P. Faktycznie z zamkiem nie pomyślałem. Z drugiej strony gdy rower leży/opiera się o ścianę i nie widać zamka, to nie będzie kusił amatorów cudzej własności :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

po części tak, a może ma za dużo konserw w środku ? 
..w 14:16 jak jedzie chyba młody po szutrze trzyma się ładnie, choć w 17:02 widać, że jak nie pedałuje jest ok, jak pedałuje zaczyna pływać...
Ja sam bym oszalał Prezesowej w trasie tak by bujała torba przede mną, choroby morskiej można dostać :D ....
...
...
ale kij z tym, jeśli tylko jemu dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

.."a właśnie miałem wrzucać", ale nie z powodu kony co...
no kto zauważył? :)
Nie wiem czy to świadomie i specjalnie czy przypadkiem ale Pawłowi z Bikepacka należą się gratki. Pomyślcie - polska torba w takim filmiku co i na radaviście i na singletracku itd itd
I choć zagryzam dziąsła, że to nie torba trygłava to należy się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...