Skocz do zawartości

[bikepacking] Podróże na rowerze


Rekomendowane odpowiedzi

Pokażę wam to czego na tych zdjęciach nie widać a co w szkockich górach na was czeka.

 

Do-not-mess-with-these-midges.jpg

 

nie to nie są ptaki

 

2mm-of-terror-300x242.png

 

1 ugryzienie swędzi  2 tygodnie ugryzień można zaliczyć nieskończenie wiele

 

Edytowane przez yarr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, za pół ceny, udało mi się zakupić Blackburnowski top tube bag. Całkiem solidna konstrukcja. Wrzucam TUTAJ kilka zdjęć poglądowych.
Chodzi o ten model:

 

27597620463_5cc7260089_b.jpg


TUTAJ fotki z ostatniego owernajta - test tarpa z DD Hammocks.

 

 

27597698523_c599e90e87_b.jpg

 

Co by było klir - nie paliłem ogniska w lesie. To tylko świeczka. Duża świeczka :)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie wiedziałem, ale czułem, że to idea szpeca (w końcu jak by nie było te 10 lat temu nie na darmo procesowali się z Revelatem) :D
Czekałem tylko na jakiś dowód istnienia. I oto on.
W przeciwieństwie do np gianta podejrzewam, że będą lepszej jakości. Przód za to wygląda jak by był skręcany na stałe i wysunięty do przodu na wzór blackburna.
W tylnej dali chyba na zwór starych gumek troki od spodu - w sam raz na błotko :) A tak po za tym - to kierunek taśm jak w najstarszych wzorach (aż dziwne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

...czułem, że to idea szpeca (w końcu jak by nie było te 10 lat temu nie na darmo procesowali się z Revelatem) ...

A tak po za tym - to kierunek taśm jak w najstarszych wzorach (aż dziwne)

 

 

Nic dziwnego, to w końcu pewnie wzory sprzed 10ciu lat  :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Tylko 2 paski?

Ano dziwota coś jak w szmatce gianta. Widać za mało testowali w realu ;) Trzy paski to przede wszytskim środkowy pasek do pierwszego łapania żeby bagaż nie leciał na boki, lub do wygodnego podziału bagażu, gdzie jeden odpinasz a drugi nadal się trzyma. 

 

 

Ciekawe te uprzęże, taka łycha podtrzymująca od dołu. Widzę jeden plus - błoto walące z koła nie usyfi bagażu, który potem zabieram do namiotu itp.

Tak, to jest dobre ale... albo łycha albo duża klapa górna z trokami i gumkami co przydaje i jak jest sucho i jak jest mokro ;) No i jeszcze kieszeń górna (choć z tym akurat jakoś by się dało)

A po prawdzie to spory dylemat w którą stronę iść - czy w dużą łychę czy dużą klapę. Oba ciężko połączyć - szczególnie przy małym bagażu (choć kilka osób już testuje pack-człeki z takim rozwiązaniem).

 

I chyba doszedłem po co podnieśli baranka :) Bo jak się dopnie bagaż poniżej bez dystansów to są szanse na miejsce dla dłoni na półeczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Yakuza - tak, takie rozwiązania są na rynku (choć na pewno szpec wymyślił to wcześniej!), ale tutaj mamy lichy stelaż, w który sami chyba nie wierzą do końca bo dodali taśmy pod siodłem dla utrzymania całości.
Taśmy przez sanki mają klipsy - super -ale wtedy nie można dociągnąć toby do siodła, sanek  :036: 
No i ceny - 110 funta?120 funta? Słodko :D

Ale żeby nie było
-  zamek w przednim drybagu - dobre, dobre!
- pizzapack się podobie
- klapa maskująca zamek w leniwcu  :thumbsup: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...