Skocz do zawartości

[rama] enduro/fr ok 3000 zł + przełożenie sprzętu thorx10


parasite

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jeszcze o coś ze skokiem 145mm zapytaj.
 

5mm robi aż taką różnicę ?  :woot:

 

 

 

Swag jest ok, ale cały rower. Jako baza do przekładki : zdecydowanie odpada .  
 

dlaczego ? 

 

 

Poza tym jaki jest sens kupowania ramy za 3,8 tys jak za 5,5 masz cały rower na tej ramie 
 

z kilku prostych powodów:

1. brakuje mi tych 2 tys.

2. łatwiej będzie mi spłacać 3,8 niż 5,5 

3. nie potrzebuję 2 rowerów, a ja już wspomniałem w tym temacie sprzedaż thorxa to nie taka łatwa i szybka sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5mm robi aż taką różnicę ? :woot:

Nie robi żadnej różnicy. i 10mm też nie To był ironiczny komentarz do pytania o 150mm skoku po tym jak przez całą stronę postów odradzaliśmy ci ramę 160mm, chyba zbyt zakamuflowany. 120mm to maks i to tymczasowy.

 

dlaczego ?

Przeczytaj całą poprzednią strone jeszcze raz.

 

3. nie potrzebuję 2 rowerów, a ja już wspomniałem w tym temacie sprzedaż thorxa to nie taka łatwa i szybka sprawa.

Albo zostań przy XC, z nową rama lub nie, albo odłóż wiecej kasy na porządne Enduro. Nie rzeźb w g***ie bo utopisz to 3800. To co masz teraz lepiej nadaje się do enduro niż ten potworek którego chcesz uparcie stworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To co masz teraz lepiej nadaje się do enduro niż ten potworek którego chcesz uparcie stworzyć.

Nie upieram się przecież. Nie znam się i to że próbuję się upewnić czy 120 czy 150 mm ma znaczenie, nie świadczy o dalszej chęci "robienia czegoś na siłę"

 

 

 

Przeczytaj całą poprzednią strone jeszcze raz.
 

myślałem, że jak rama tej samej firmy, większość problemów znika lub staje się mniej uciążliwa. 

 

 

 

Skoro XC, to ciekawy rower na kołach 27,5" : Rower górski Romet Rambler 650B FS 1.0 2014 | internetowy sklep rowerowy Rowerzysta.pl  

dzięki, ale w takim razie muszę najpierw popracować nad sprzedażą thorxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...